Dzieñ Ziemi w klasach I-II PSP

24 kwietnia 2012 r.

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy I i II zastanawiali siê nad losami i przysz³oœci¹ Ziemi – by³a to prawdziwa „Burza mózgów”, której efektem by³a wyprawa do pobliskiego lasu.

Udaliœmy siê tam by zgodnie z tegorocznym has³em „Dobra energia dla wszystkich” oddaæ  Ziemi trochê  naszej pozytywnej energii, ale i od niej wzi¹æ to co dobre. Wycieczkê rozpoczêliœmy od wielkich porz¹dków jak widaæ na za³¹czonym obrazku:-)

Nastêpnie zas³u¿ony odpoczynek i posi³ek. Nie zabrak³o te¿ zabaw i lekcji przyrody.

ZaprzyjaŸniliœmy siê nawet z pewn¹ jaszczurk¹.

Pe³en podziwu dla naszej pracy by³ bocian (to chyba ona, tak piêknie pozowa³a do zdjêcia ;)),

a nawet dwa.

Wieœci o tym, ¿e uczniowie klasy I i II naszej szko³y s¹ pe³ni pozytywnej energii i potrafi¹ siê ni¹ dzieliæ, szybko siê rozesz³y nie tylko wœród mieszkañców lasu i ³¹k. Na zwiady przylecia³ te¿ helikopter ;)

Wszystko co dobre, szybko siê koñczy. Wróciliœmy do szko³y zadowoleni
i czekamy na kolejne lekcje w terenie :-)