Œlubowanie klas pierwszych

W naszej szkole w Jab³owie nauczyciele oraz pracownicy szko³y obchodzili swoje œwiêto. W ten dzieñ œwiêtowa³y równie¿ najm³odsi uczniowie. Po uroczystoœci poœwiêconej nauczycielom, pasowaniu przedszkolaków, nadszed³ czas na œlubowanie klas pierwszych.

14 paŸdziernika 2013 r.

Dzieci wyst¹pi³y w "castingu" na idealnego ucznia Publicznej Szko³y Podstawowej. W komisji zasiad³a Pani dyrektor Ma³gorzata Siemieñska, V-ce dyrektor Justyna Zawitowska oraz dwoje rodziców. Kandydaci musieli sprostaæ kilku próbom, m.in. w Próbie M¹droœci odpowiedzieæ na pytania i zagadki, przeszli Próbê Dobrego Zachowania, a tak¿e Próbê Ciszy. Z wszystkich zadañ wyszli zwyciêsko, co zaakceptowa³a komisja oraz zgromadzona publicznoœæ, mogli wiêc z³o¿yæ uroczyste Œlubowanie. Nastêpnie zostali przez p. dyr. pasowani wielkim d³ugopisem na pe³noprawnego ucznia klasy pierwszej Publicznej Szko³y Podstawowej w Jab³owie.

Wszyscy nauczyciele i uczniowie ¿ycz¹ Wam powodzenia i samych mi³ych chwil.

Witajcie w braci uczniowskiej!

wychowawca kl. I a J. Mykowska
wychowawca  kl. I b L. Witucka