Wycieczka do Parku ruchomych dinozaurów

30 maja uczniowie klas 0-II Szko³y Podstawowej poczu³y przedsmak wakacji. Tego dnia uda³y sie na wycieczkê do Malborka.

30 maja 2014 r.

Tym razem naszym celem nie by³o zwiedzanie ogromnego zamku krzy¿ackiego, lecz zabawy w Parku Dinozaurów.

Dzieci mog³y spacerowaæ œcie¿kami wielkiego lasu, gdzie podziwia³y gigantyczne dinozaury, które wywiera³y niesamowite wra¿enie. Nie wiedzieæ czemu, nikt ze zwiedzaj¹cych siê ich nie ba³, a wygl¹da³y tak realistycznie. Mogliœmy poczuæ siê, jak na planie filmu "Park Jurajski".

Dzieci mog³y te¿ podziwiaæ zwierzêta egzotyczne i obejrzeæ film w technice 5D- oczywiœcie o dinozaurach. Grupa m³odsza wybra³a natomiast film o "Podró¿ach Gwiazdeczki".

Jedn¹ z atrakcji wycieczki by³ równie¿ laserowy tor przeszkód, który cieszy³ siê ogromnym powodzeniem.

Na terenie parku by³ te¿ wielki plac zabaw, na którym dzieci spala³y resztki swojej energii. Mog³y nawet wykopaæ szkielet dinozaura.

Mi³ej zabawie dopisywa³a fantastyczna pogoda. Do Jab³owa dzieci wróci³y pe³ne wra¿eñ. Po takich harcach na pewno by³y zmêczone, ale te¿ bardzo zadowolone.