Mistrzostwa Gminy Starogard Gd. w Czwórboju Lekkoatletycznym

Dnia 7 maja br. reprezentacja naszej szko³y podstawowej wziê³a udzia³ w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasi zawodnicy rywalizowali w nastêpuj¹cych konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie pi³eczk¹ palantow¹, biegu d³ugim(dz-600m,ch -1000m) . Sportowym zmaganiom towarzyszy³a bardzo ³adna pogoda. W koñcowej klasyfikacji szkó³ dziewczêta i ch³opcy zajêli II miejsce (szczególne wyró¿nienie dla Katarzyny Pietrzak - indywidualnie II miejsce! ) . Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziêkujemy za godne reprezentowanie szko³y.

Oto sk³ad reprezentacji:
dziewczêta: Katarzyna Pietrzak, Anna Soko³owska, Natalia Koz³owska, Michalina Dolata, Martyna Marocka, Izabela Miakienko.
ch³opcy: Kamil Lewek,
 Krystian Frost, Jakub W¹sowski, Pawe³ Petka, Dominik Potocki, Kacper Koz³owski.