Wycieczka rowerowa klasy III
12 czerwca 2014 r.

Wycieczki rowerowe na sta³e wpisa³y siê w kalendarz naszych klasowych imprez. Po sprawdzeniu gotowoœci sprzêtu ( rowerów), odpowiednim przygotowaniu siê ( kaski, kamizelki odblaskowe), powtórzeniu zasad prawid³owego poruszania siê po drogach polnych i zachowania na wycieczkach, wyruszyliœmy na kolejn¹ wyprawê po najbli¿szej okolicy. Naszym celem by³o dotarcie do Barchnów, Lipinek Szlacheckich i Grabowca. Zadanie zosta³o wykonane w stu procentach. W ten sposób udowodniliœmy, ¿e aktywne spêdzanie czasu wolnego, mimo zmêczenia fizycznego jest wielk¹ radoœci¹. Pogoda dopisa³a, zatem dzieñ spêdzony na ³onie natury okaza³ siê trafiony. ZnaleŸliœmy te¿ czas na grê w pi³kê, skoki na trampolinie i dmuchanej zje¿d¿alni. W wyprawie towarzyszyli nam jak zwykle rodzice. To dziêki nim mogliœmy weso³o i przyjemnie spêdziæ ca³y dzieñ. Cali i zadowoleni wróciliœmy do szko³y. Ju¿ myœlimy o kolejnej wyprawie.

Czas wyruszyæ na przeja¿d¿kê.

Ka¿dy peda³uje ile si³ w nogach.

Mimo, i¿ przejechaliœmy spory kawa³ek drogi wcale nie jesteœmy zmêczeni.

Czekamy za reszt¹ grupy.

Krótki odpoczynek przyda siê ka¿demu.

Jesteœmy ju¿ prawie na miejscu.

Jazda po lesie to sama przyjemnoϾ.

Ka¿dy musi czekaæ na swoj¹ kolejkê.

Ale frajda:-)

Skoki na trampolinie nale¿¹ do ulubionych naszych zabaw.

W upalny dzieñ przyjemnie jest siê och³odziæ .

Tak wygl¹damy po „k¹pieli”.

Nie zabrak³o te¿ gry w pi³kê no¿n¹.

Czas wracaæ do szko³y...