Jase³ka dla babci i dziadka

21 stycznia 2015 r.

21 stycznia do œwietlicy w Lipinkach Szlacheckich przybyli trzej królowie, pasterze, anio³owie, dzieci oraz Józef z Mari¹. Wychowankowie ZWP wystawili tego dnia jase³ka. Do ¿³óbka otoczonego anio³ami pielgrzymowali pastuszkowie, królowie oraz ma³e dzieci. Wszyscy zmierzali w jednym celu, by z³o¿yæ przed ma³ym Jezusem dary. Za szczere podarunki dziêkowali im Maria i Józef. W przedstawienie wplecione by³y liczne kolêdy œpiewane przez dzieci i zaproszonych przez nie goœci.

Wystêpy artystyczne by³y pretekstem do wspólnego celebrowania Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie po przedstawieniu Jase³ek us³yszeli p³yn¹ce z serca ¿yczenia wypowiedziane i wyœpiewane przez wnuczêta. Nie oby³o siê bez zaœpiewania „Sto lat” i wzniesienia wspólnego toastu na czeœæ seniorów.

A zaczê³o siê od wspólnego wypiekania ciasteczek….

Potem by³y próby jase³ek i w koñcu zjawili siê nasi wspaniali goœcie..