RODZINNE ŒPIEWANIE KOLÊD

18 stycznia 2015 r.

Œwi¹teczna scenografia szkolnej sali gimnastycznej rozœwietlona kolorowymi œwiate³kami sta³a siê piêknym t³em do jubileuszowego „Rodzinnego œpiewania kolêd”. Po raz dwudziesty na wielkiej scenie stanê³y rodziny, schole, ko³a gospodyñ, czy soliœci. Nie zabrak³o te¿ wystêpów naszych przedszkolaków. Mali piosenkarze zachwycili publicznoœæ piêknym œpiewem tradycyjnych kolêd, ale te¿ niebywa³¹ odwag¹ i wdziêkiem. Najm³odszych mo¿na by³o nie tylko zobaczyæ na ¿ywo, ale równie¿ wys³uchaæ w radio, bowiem ca³oœæ wystêpów transmitowa³o Radio G³os.
Koncert ten ma dla nas szczególny wymiar, otó¿ jednoczy spo³ecznoœæ przedszkola ze œrodowiskiem lokalnym we wspólnym dzia³aniu na rzecz pielêgnowania polskiej tradycji kolêdowania.

inne zdjêcia