Organizacja Pracy Szkoły

Pracownicy szkoły

Nasi Najmłodsi

28 maja 2015 r.

Klasa IIa, IIb i III wyjechała do Teatru muzycznego do Gdyni na długo oczekiwany spektakl pt: „Shrek”. Wyjazd ten był nagrodą za całoroczną pracę dzieci.

Widowisko przeniosło małych i dużych widzów w baśniowy świat, w którym nic nie jest pewne, a tradycyjne zakończenia można włożyć między bajki. SHREK to spektakl wyjątkowy, imponujący rozmachem, znakomicie zaśpiewany, z niezapomnianymi tekstami, które tak szybko rozpoznajemy.

Długo trwający spektakl bardzo zauroczył naszych uczniów, wszyscy byli pod wrażeniem muzyki , scenografii i strojów.

Po spektaklu mogliśmy zobaczyć morze i pobawić się na pobliskim placu zabaw umiejscowionym na plaży.