Niesamowity wyjazd:-)

17 listopada 2015 r.

Niesamowitych wra¿eñ w tym dniu przyniós³ pierwszoklasistom wyjazd do starogardzkiego kina „Sokó³” na przedstawienie pt. Kopciuszek. Aktorami byli uczniowie ze Specjalnego Oœrodka Szkolno- Wychowawczego w Starogardzie Gdañskim i ich rodzice. Przepiêkna sceneria, stroje, rekwizyty oraz niesamowita gra aktorska urzek³y nas wszystkich.

Po przedstawieniu udaliœmy siê do Powiatowej Stra¿y Po¿arnej. Dziêki ¿yczliwoœci stra¿aków dzieci mog³y obejrzeæ samochody i sprzêt po¿arniczy, stanowi¹cy wyposa¿enie jednostki. Pierwszoklasiœci mieli te¿ okazjê uczestniczyæ w „¿ywej” lekcji, która polega³a na odbieraniu informacji telefonicznej, dotycz¹cej po¿aru. Bra³y tez udzia³ w pomocy poszkodowanym podczas wypadków.