18 maja 2016 roku goœciliœmy Pani¹ Monikê Koñczyk Pomorskiego Kuratora Oœwiaty. Towarzyszy³ Jej Pan Stanis³aw Sumowski Dyrektor Delegatury Kuratorium Oœwiaty w Tczewie i Pan W³odzimierz Bieliñski Naczelnik Wydzia³u Oœwiaty, Zdrowia i Spraw Spo³ecznych Urzêdu Gminy Starogard Gdañski. Staraliœmy siê pokazaæ jacy jesteœmy. Recytowaliœmy, graliœmy na fletach, tañczyliœmy i œpiewaliœmy. Pani Kurator podziêkowa³a - nam uczniom i naszym nauczycielom - za codzienn¹ naukê i pracê. Pochwali³a te¿ nasz¹ umiejêtnoœæ pos³ugiwania siê jêzykiem angielskim i podziwia³a nasze tak liczne talenty. Na zakoñczenie spotkania utworzyliœmy wspólny kr¹g i trzymaj¹c siê za rêce zaœpiewaliœmy pieœñ po¿egnaln¹ pt. "Braterski Kr¹g" oraz zrobiliœmy pami¹tkowe zdjêcie. W podziêkowaniu za wizytê wrêczyliœmy naszemu Goœciowi kwiaty i drobne upominki ksi¹¿kê, p³yty, które nagraliœmy i okolicznoœciowe gad¿ety zwi¹zane z naszym tegorocznym jubileuszem.

Dziêkujemy, ¿e Pani Kurator znalaz³a dla nas czas i wspólnie mogliœmy go tak mi³o spêdziæ.