Zakoñczyliœmy udzia³ w akcji Fundacji im. Stefana Batorego "Masz G³os, Masz Wybór" obecnoœci¹ na Gali wrêczania nagród Super Samorz¹d 2016, która odby³a siê 30 maja 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Mieliœmy mo¿liwoœæ spotkania osób, które wprowadza³y zmiany w podziale administracyjnym Polski oraz zadaniach samorz¹dów. Ka¿dy z Nich zauwa¿y³, ¿e g³os mieszkañców nawet takiej ma³ej miejscowoœci jak Jab³owo, ma prawo wybrzmieæ nie tylko przy okazji wyborów parlamentarnych czy samorz¹dowych, ale na co dzieñ. Ka¿dy Obywatel ma prawo zabieraæ g³os w sprawach dotycz¹cych jego najbli¿szego otoczenia. Dziêkowano zebranym, a tym samym i nam - za nasz¹ aktywnoœæ spo³eczn¹, a my dziêkujemy tym wszystkim, którzy nam pomogli w realizacji naszych przedsiêwziêæ.