Œwiêta, Œwiêta, a przed Œwiêtami... by³y mi³e spotkania przy œwi¹tecznym stole.

9 -10 grudnia 2016 r.

9 grudnia dla Seniorów. O atmosferê zadbali: Szkole Ko³o Caritas dzia³aj¹ce pod opiek¹ pani Ewy Mazurowskiej, Chór Parafialny pod kierunkiem ks. Gerarda Jakubiaka, Stowarzyszenie Zwyk³e Jab³onki. Wspólne œpiewanie kolêd Jase³ka przygotowane przez JAB£ONKI i Ich rodziny (w tym naszych uczniów) oraz pe³ne humoru wiersze pani Zosi wszystkich wprawia³y w radosny nastrój. Te wielopokoleniowe i coroczne spotkania odbywaj¹ siê zawsze w naszej szkole. Swoj¹ obecnoœci¹ zaszczycili nas Goœcie: zastêpca przewodnicz¹cego Rady Gminy pan Mieczys³aw Lampkowski, Radna pani Irena Szczepañska, Radna pani Gra¿yna Biodrowska, Naczelnik pan Tomasz Rogalski, pan Marcin Œróbka, pan Zygmunt Soko³owski, ks. Gerard.

10 grudnia natomiast w naszej szkole spotkali siê Cz³onkowie Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Ko³o w Starogardzie Gdañskim i Ich Goœcie: dyrektor PCPR pan B. Szadokierski, dyrektor MOPS pani U. Ossowska, przedstawicielka Prezydenta Miasta Starogard Gdañski pani A. Gracz, nasza pani Dyrektor, która jak co roku reprezentuje Wójta Gminy Starogard Gd. Tradycj¹ jest te¿ to, ¿e o poczêstunek corocznie dba niezawodne KGW Jab³owo. Nie zabrak³o te¿ ks. Gerarda wraz z chórem. Ich koncert jest mi³ym akcentem spotkania, a ¿yczliwe s³owo i modlitwa ksiêdza zawsze krzepi¹ ka¿dego.