Najlepsi Absolwenci roku szkolnego 2007/2008

Artur Piechowski

Artur Piechowski osi¹gaj¹c œredni¹ wyników nauczania 5,58 i najwy¿sz¹ iloœæ punktów ze sprawdzianu zewnêtrznego zosta³ najlepszym absolwentem ZSP Publicznej Szko³y Podstawowej im. J. Brzechwy w Jab³owie. Jest ch³opcem grzecznym, cichym jednak w ró¿nych sytuacjach pomocny innym. Jako umys³ œcis³y chêtnie bra³ udzia³ w konkursach matematyczno-przyrodniczych. Przez lata nauki w drugim etapie edukacyjnym pasj¹. Jego by³a jazda rowerem. Umiejêtnoœæ tê doskonali³ na zajêciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. W sposób mistrzowski opanowa³ równie¿ zasady ruchu drogowego. W konsekwencji jego solidnoœæ i sumiennoœæ zaowocowa³a udzia³em w ró¿nych turniejach tego typu. Najwiêkszym Jego osi¹gniêciem by³o reprezentowanie wraz z kolegami województwa pomorskiego, a tym samym naszej szko³y w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeñstwa w Ruchu Drogowym w roku szkolnym 2006/2007. Ju¿ obieca³, ¿e godnie reprezentowaæ bêdzie nasze gimnazjum.

Angelika Bruszewska

Angelika ujmuje wszystkich swoim uœmiechem i optymizmem. W po³¹czeniu ze zdobyt¹ wiedz¹ oraz d¹¿eniem do jej pog³êbiania, swoim wzorowym zachowaniem i œredni¹ ocen 5,0 zas³u¿y³a na miano najlepszego absolwenta ZSP Publicznego Gimnazjum w Jab³owie. Jest uczennic¹ grzeczn¹ i zdyscyplinowan¹, zawsze chêtn¹ do pomocy innym. Swoje zdolnoœci rozwija nie tylko w szkole, ale i na licznych zajêciach dodatkowych. Jako umys³ humanistyczny poprowadzi³a swoj¹ klasê do zwyciêstwa w szkolnych szramkach projektu „ Za rêkê z Einsteinem”.