Z rêkê z Einsteinem Edycja II

Projekt realizowany jest od lutego 2009r. do grudnia 2011 r. W ramach projektu uczniowie naszej szko³y mog¹ braæ udzia³ w zajêciach dodatkowych z matematyki, chemii, fizyki, jêzyka niemieckiego i jêzyka angielskiego. Na zajêciach tych rozwijane s¹ kompetencje kluczowe czyli porozumiewanie siê w jêzyku obcym, rozwijanie kompetencji matematycznych i podstawowych kompetencji naukowo-technicznych. Dodatkowo uczniowie mog¹ poszerzaæ horyzonty swojej wiedzy nie wychodz¹c z domu. Politechnika Gdañska, organizator projektu, a raczej osoby tam pracuj¹ce zorganizowa³y e-lekcje czyli naukê przez internet. Niewielka grupa uczniów naszego Gimnazjum zadeklarowa³a równie¿ chêæ udzia³u w konkursach przedmiotowych z matematyki, chemii i fizyki. Dziêki temu mog¹ sprawdziæ siê na tle uczniów z innych szkó³.

Harmonogram zajêæ dodatkowych w ramach projektu "Za rêkê z Einsteinem edycja II"

fizyka - poniedzia³ek - 14.55-16.25 prowadz¹ca Ma³gorzata Ma³kowska
jêzyk angielski – poniedzia³ek - 13.00-14.30 prowadz¹ca Klaudia Owsiak
chemia - œroda - 14.55-16.25 prowadz¹ca Ma³gorzata Ma³kowska