Imprezy naszych m³odszych kolegów!!!

Pod takim has³em przewodnim odby³a siê w PSP w Jab³owie uroczystoœæ zakoñczenia I etapu edukacyjnego uczniów klasy III. Najstarsi z najm³odszych postanowili pochwaliæ siê swoim trzyletnim dorobkiem edukacyjnym i pokazaæ, czego nauczyli siê nie tylko na zajêciach szkolnych.

Na uroczystoœæ zaproszeni zostali rodzice, nauczyciele, pracownicy szko³y, uczniowie klas m³odszych i przedstawiciele klas starszych. Wszyscy w wielkim skupieniu, a jednoczeœnie z przymru¿eniem oka przyjêli wystêpy „milusiñskich”.
A by³o czego wys³uchaæ i na co popatrzeæ. Monta¿ s³owno-muzyczny przeplatany by³ utworami o szkole i wymarzonych wakacjach, radosnymi piosenkami oraz ciekawymi uk³adami tanecznymi.

Po jego zakoñczeniu wychowawczyni klasy podsumowa³a i przedstawi³a wszystkim zebranym dorobek swoich wychowanków, wrêczy³a im pami¹tkowe dyplomy i podarunki. S³owa wdziêcznoœci i podziêkowania skierowa³a równie¿ do ich rodziców, za trzyletni¹ wspó³pracê, za zaanga¿owanie i pomoc w wykonywaniu zadañ opiekuñczo-wychowawczych oraz przyjazna postawê i ¿yczliwoœæ.

Na koniec g³os zabra³a p. dyrektor, która po raz pierwszy wrêczy³a najlepszemu uczniowi, absolwentowi I etapu edukacyjnego ufundowan¹ przez siebie nagrodê.

Otrzyma³a j¹ Katarzyna Lewicka – bardzo dobra uczennica, sympatyczna kole¿anka, laureatka wielu konkursów, opiekunka s³abszych i m³odszych, mistrz ortografii, matematyczna g³owa, przyjaciel i znawca przyrody, po¿eracz ksi¹¿ek.

Nastêpnie uczniowie klasy I po¿egnali trzecioklasistów wrêczaj¹c im bukieciki kwiatów. Uroczystoœæ dobieg³a koñca, uczniowie rozeszli siê do klas, absolwenci klasy III na poczêstunek przygotowany przez rodziców.