Witaj szko³o, ukochana nasza szko³o”

Tradycyjnie ju¿, w paŸdzierniku, w PSP w Jab³owie odby³o siê przyjêcie do grona uczniów tej¿e szko³y kolejnego rocznika siedmiolatków. Uroczystoœæ odby³a siê pod has³em „Witaj szko³o, ukochana nasza szko³o”. Uczniowie jak obyczaj nakazuje przygotowali i przedstawili zgromadzonym goœciom, nauczycielom oraz kole¿ankom i kolegom program artystyczny. W piêknie udekorowanej sali i odœwiêtnych strojach prezentowali siê wspaniale. Monta¿  s³owno muzyczny przeplatany by³  tañcami. Weso³e piosenki ujmowa³y za serce i wywo³ywa³y uœmiechy sympatii na twarzach goœci.

Po czêœci artystycznej milusiñscy z³o¿yli uroczyste œlubowanie i kolejno zostali pasowani przez Pani¹ Dyrektor na uczniów brzechwowskiej szko³y. Na zakoñczenie otrzymali akty pasowania, pami¹tkowe znaczki, upominki i kwiatki.

Rodzice równie¿ przygotowali dla maluchów niespodziankê. Na salê wniesiono olbrzymi tort z imionami wszystkich 25 uczniów. Pami¹tkowe zdjêcia i oficjalna uroczystoœæ dobieg³a koñca.

PóŸniej wszyscy udali siê do sali klasy I na s³odki poczêstunek.

W mi³ej i serdeczniej atmosferze wszyscy bawili siê weso³o.

Barbara Polaszek

wychowawca klasy I