Dzień odpoczynku dla zszarganych nerwów😂🥰🥱😢🥸🤥

To ulubiony dzień wszystkich uczniów. Już od rana szkoła żyła nieco innymi życiem niż zwykle. Uczniowie wyluzowani i uśmiechnięci ze swoimi pluszakami, kocykami i poduszkami wypełniali szkolne korytarze. To dzień bez sprawdzianów, kartkówek itp. z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Na zajęciach warsztatowych dowiedzieliśmy się co to jest stres, jego negatywnym wpływie na na organizm, o sposobach walki z nim oraz o zbawiennych właściwościach relaksu. Był trening UWAŻNOŚCI, RELAKSACJI, oddychania, kolorowanki, masażyki, joga i wiele innych metod antystresowych. Każdy mógł podzielić się własnymi metodami neutralizowania zdenerwowania, które wypisywaliśmy na specjalnej tablicy-bardzo cenne rady.
Niech każdy dzień zachęci nas do tego, aby wygospadorować czas na odpoczynek i zwolnienie tempa codziennego biegu. To inwestycja w nasze zdrowie i dobre samopoczucie.