Konkursy

STYCZEŃ 2023

  • Mistrzostwa Gminy w „Dwa ognie usportowione” chłopców
    I miejsce: Marcel Landowski, Krystian Lipiński, Jakub Mądrachowski, Antoni Schwichtenberg, Tymoteusz Tuszyński, Igor Kuc, Antoni Schmidt, Piotr Siemieński, Robert Weisbrodt
  • Mistrzostwa Gminy w „Dwa ognie usportowione” dziewcząt
    II miejsce: Wioleta Marchewicz, Zuzanna Cisoń, Julia Gołuńska, Aurelia Kamińska, Alicja Rękas, Oliwia Łepek –Burak, Lena Siemieńska, Joanna Tempska,

GRUDZIEŃ 2022

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Anioły Bożonarodzeniowe”
    Udział : Lena Nitkowska, Daniel Lanzer, Anna Makowska, Laura Janca, Natalia Borowik, Zuzanna Chrzanowska, Karolina Wojcicka, Weronika Prabucka, Lena Borowi, Kornel Pruszak
  • Mikołajkowy Festiwal Koszykówki
    Udział: Wiesław Arendt-Skoczek, Filip Babinek, Jakub Baniecki, Oliwier Heldt, Kacper Hinc, Jakub Jasiurkowski, Jakub Kalinowski, Viktor Kamiński, Wiktor Krajnik, Mateusz Labuda, Franciszek Marocki, Filip Migowski, Alicja Rękas, Antoni Sagermann, Antoni Schmidt, Piotr Siemieński, Rafał Szarmach, Joanna Tempska, Paweł Zuchniak
  • Konkurs „Wiedza o zawodach rzemieślniczych”.
    Udział: Mikołaj Łepek, Fabian Mondrachowski

LISTOPAD 2022

  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Pomorskiego – etap szkolny.
    Udział: Katarzyna Gemba
  • Mistrzostwach Gminy w Koszykówce 3×3
    II miejsce: Karolina Dolata, Katarzyna Gemba, Inga Kuc, Kinga Wyległy, Krystian Bonin,  Oskar Jurkiewicz, Wiktor Klin, Jan Piszora,
  • Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Bezpieczny Miś”
    Udział : Marcelina Górecka, Natalia Baniecka, Agata Niezgoda, Antoni Segermann, Dawid Ponczek, Julia Erdanowska, Liliana Drywa, Maciej Orłowski Paweł Zuchniak, Kornel Pruszak, Aurelia Marocka, Karolina Wojcicka, Lena Borowik, Kornel Pruszak, Nikola Szramka
  • Konkursie plastyczny – Ilustracja do wybranej „Bajki Kociewskiej ” Bernarda Janowicza
    Wyróżnienie : Joachim Kelsz
    Udział:  Borys Cymanowski, Jan Zuchniak, Łucja Schmidt, Dorota Smugała
  • Konkurs plastyczny „Kociewskie tradycje”
    Udział : Jessica Kubik,  Wiktoria Niesiołowska, Oskar Migowski, Wioleta Marchewicz
  • Kociewski konkurs plastyczno-fotograficzny „Krajobraz Kociewia – tradycje i współczesność”.
    UdziałStanisław Siemieński
  • II Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Sprytna Sowa” – etap szkolny.
    UdziałJoachim Kelsz
    Zakwalifikowani do etapu rejonowego: Inga Kuc, Igor Jagodziński, Jan Zuchniak,
  • Ogólnopolski Konkurs „Dobry obywatel” (II edycja)
    Udział: Anna Siemieńska
  • Rodzinny  konkurs fotograficzny  „Pokaż jak czytasz”
    I miejsce:  Lena Borowik
    II miejsce:  Liliana Drywa
  • Ogólnopolski Konkurs „Kocham Polskę”
    Udział: klasa 2a
  • Konkurs „Bezpiecznie na wsi – upadek to nie przypadek”
    Nagrody: Kornel Pruszak, Piotr Siemieński
    Udział: klasy 1 – 4
  • PGE Turniej Maszyn Wodnych 2022 – etap ogólnopolski
    6 miejsce: Katarzyna Gemba, Aleksandra Lipka


PAŹDZIERNIK 2022

  • Gminnym konkurs plastyczny „Przy sztaludze”
    Wyróżnienie: Jessica Kubik
  • Międzyszkolne igrzyska w Owidzu
    Udział: Cezary Kamrowski, Olivier Kryszkiewicz, Fabian Muchowski, Kamil Narloch, Stanisław Siemieński
  • Mistrzostwa Gminne w unihokeju.
    I miejsce: Klaudiusz Bereś, Szymon Bochniarz, Wojciech Dombrowski, Jakub Kuc, Jakub Szczeblewski, Hubert Szymborski, Tymoteusz Tuszyński
  • Turnieju koszykówki 3×3
    Udział: Szymon Bochniarz, Stanisław Siemieński, Jakub Szczeblewski, Hubert Szymborski
  • Mistrzostwa Rejonowe w unihokeju.
    I miejsce: Szymon Bochniarz, Wojciech Dombrowski, Jakub Kuc, Jakub Szczeblewski, Hubert Szymborski, Tymoteusz Tuszyński, Szymon Wohlert
  • Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju.
    II miejsce: Szymon Bochniarz, Wojciech Dombrowski, Jakub Kuc, Jakub Szczeblewski, Hubert Szymborski, Tymoteusz Tuszyński, Szymon Wohlert
  • PGE Turniej Maszyn Wodnych 2022 – etap regionalny
    I miejsce: Katarzyna Gemba, Aleksandra Lipka

CZERWIEC 2022

  • Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej w Borzechowie
    II miejsce
  • Program edukacyjny  Czyściochowa akademia
    udział ZWP Lipinki  

MAJ  2022

  • Konkurs „Myślę EKOlogicznie”
    Wyróżnienie: Maria Czenstkowska, Oliwia Łepek-Burak oraz Sandra Kłos
  • XII Wojewódzkiego Konkursu “Masz Talent”
    II miejsce: Kinga Wylęgły
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Stulecie przy sztaludze”
    I miejsce: Kinga Wentowska, Udział: A. Narloch
  • 43 Finał Wojewódzkiego Turniej Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym GDAŃSK 2022
    7 miejsce: Nadia Szweda, Amelia Murawska, Jan Zuchniak, Igor Jagodziński7 miejsce: Kinga Wentowska, Ania Żyjewska, Ania Dombrowska

KWIECIEŃ 2022

  • Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej w Rywałdzie,  I miejsce
  • III Wojewódzkiego Konkursu MAT-GEO dla uczniów klas piątych województwa pomorskiego.
    Finaliści: IGOR JAGODZIŃSKI, JOACHIM KELSZ I JAN ZUCHNIAK,
  • Gminny Turniej Bezpieczeństwie W Ruchu Drogowym
    I miejsce: Nadia Szweda, Amelia Murawska, Jan Zuchniak, Igor Jagodziński
    I miejsce: Kinga Wentowska, Ania Żyjewska, Ania Dombrowska,
  • Powiatowy Turniej Bezpieczeństwie W Ruchu Drogowym
    I miejsce: Nadia Szweda, Amelia Murawska, Jan Zuchniak, Igor Jagodziński
    I miejsce: Kinga Wentowska, Ania Żyjewska, Ania Dombrowska,
  • Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej  w Suminie organizowany z okazji 100-lecia szkoły.
    I miejsce: Jan Zuchniak, Udział: Igor Jagodziński,
  • Szkolny konkurs pt: „Kapelusz wiosny”.
    I miejsce : Julia Podolska
    II miejsce : Liliana Singer
    III miejsce : Liliana Żółtek
    Wyróżnienia :  Wiktoria Glińska, Marta Zgoda,
    Zuzanna Cisoń,
    Udział: K.Hinc,A.Łabuńska, A.Miszewska, J.Przybyszewska, O.Przybyszewski, N.Tarnawska,
    N.Szramka, C.Wrzałkowska, M.Spica. N.Szramka,
  • Konkurs organizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko z siedzibą w Bogumiłowie w ramach projektu Elektryczne Śmieci (wsparcie zbiórek elektroodpadów w miastach 2022)  „ Starogard Gdański – ekoLOGICZNA Gmina” – wystawa prac w nurcie trash-art.Udział: klasa 2b
    I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa – klasy I-III,   III miejsce w kategorii szkoły Podstawowe – klasy IV-VIII

MARZEC 2022

  • Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców w Jabłowie
    II miejsce
  • Mistrzostwa Gminy w mini-koszykówce chłopców w Kokoszkowach
    I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w mini-koszykówce chłopców w Rywałdzie
    I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w mini-koszykówce chłopców w Starogardzie
    II miejsce
  • Konkurs plastyczny „W marcu, jak w garncu” organizowany dla dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.
    Udział: D.Olszynka i M.Orłowski,
  • Kangur matematyczny
    Udział: F.Muchowski, S.Siemieński, J.Wentowska, A.Murawska, I.Jagodziński, J.Kuc, J.Zuchniak, S.Wohlert, J.Makowska,m K.Wentowska, J.Siemieński, M.Grzebiński, I.Klin, P.Templer, J.Łepek, H.Borowik

GRUDZIEŃ  2021

    • Szkolny Konkurs Plastyczny  „ŚWIĄTECZNA KARTKA W JĘZYKU ANGIELSKIM”
      Udział: A.Schmidt, L.Siemieńska, J.Wojcicka,
    • Świąteczny Konkurs OSIR STAROGARD GDAŃSKI. AKADEMIA ELFIKA Z DOVISTA
      Udział: L.Borowik

LISTOPAD 2021

    • Powiatowy konkurs plastyczny Bezpieczna droga do szkoły –  organizowany przez OPP
      2 miejsce: Sandra Kłos, Udział: klasa 3b
    • Finał konkursu „PGE Turniej Maszyn Wodnych 2021”
      Finalistki: Katarzyna Gemba, Aleksandra Lipke,
    • I Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Sprytna Sowa” – etap szkolny
      Udział: J.Łepek,
    • Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Jana Brzechwy
      Miejsce 1:  Anna Makowska,
      Miejsce2:  Joanna Tempska,
      Miejsce 3:  Nikola Bonin,
    • Powiatowy konkurs plastyczny Bezpieczna droga do szkoły organizowany przez OPP
      2 miejsce: Sandra Kłos, Udział: klasa 3b,
    • Konkurs  Plastyczny „Jak być bezpiecznym?”.
      Konkurs o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
      Udział:  W.Arendt-Skoczek, O.Heldt, J.Kupiec, M.Labuda, A. Łabuńska,A. Miszewska,J. Podolska, L.Singer, M.Spica, C. Wrzałkowska, M. Zgoda, klasa 2b,
    • Konkurs ogólnopolski  „Święty Mikołaj w oczach dzieci”
      Udział: klasa 2b,
    • Konkurs ogólnopolski  „Z MOICH RODZINNYCH STRON- ZABYTKI ZAPOMNIANE, WARTE OCALENIA”.
      Udział: klasa 2b,
    • Konkurs Plastyczny „JAN BRZECHWA- WIERSZE ZNANE I LUBIANE”
      Udział: L.Borowik

PAŹDZIERNIK 2021

    • Mistrzostwa Gminy w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców
      II miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy
    • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
      Udział: J. Łepek, P.Templer, M.Grzebinski, I.Kuc, M.Łepek
    • Wojewódzki Konkurs z Fizyki  – etap szkolny
      Udział: P.Templer
    • Szkolny Konkurs Fotograficzny „Drzewa wokół nas”
      Miejsce 1 – Judyta Makowska, kl. VIIa
      Miejsce 2 – Joachim Kelsz, kl. V
      Miejsce 3 – Amelia Marocka, kl. V
      Wyróżnienie – Aleksandra Spica, kl. IV

STYCZEŃ 2021

  • XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny pt „Stacja Drogi Krzyżowej”
    Udział: W. Niesiołowska, K.Wentowska
  • XVII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną
    Udział: J.Kelsz, Ł.Schmidt, A.Żyjewska, H.Borowik, T.Borowski
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR Wyróżnienia: Jan Zuchniak, Igor JagodzińskiUdział: S.Siemieński, J.Wentowska, F.Muchowski, J.Kelsz, S.Wohlert, A.Murawska, H.Szymborski, J.Kuc, D.Smugała, A.Marocka, K.Piernicka, J.Makowska, I.Kuc, J.Łepek, J.Lewicka, M.Schmidt, I.Klin, A.Żyjewska, J.Siemieński, P.Templer, K.Wentowska, W.Śledź, J.Lewicka, P.Lokś, A.Fial, M.Wolna
  • Szkolny konkurs fotograficzny „Sleeveface” z okazji Światowego Dnia Książki.I miejsce: Joachim Kelsz,
    II miejsce: Kinga Wylęgły
    III miejsce: Julia ŁepekWyróżnienie: A. Żyjewska
    Udział: K.Wentowska, J.Śliwińska
  • VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Rytm I Melodia”
    Udział: A. Żyjewska
  • XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”
    Udział:A. Żyjewska
  • Ogólnopolski Konkurs „Baterie nie dostają kosza”
    Udział: J. Reszczyńska,  W.Niesiołowska
  • Ogólnopolski konkurs na książkę kucharską
    Udział: W.Niesiołowska
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
    Udział: A.Radtka
  • Gama Akademia Koszykówki – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego w koszykówce D-10
    II miejsce: S.Siemieński, J.Mondrachowski, C.Kamrowski, T.Tuszyński, W.Piszora, A.Singer, F.Muchowski, P.Siemieński, A.Schmidt, I.Kuc, R.Weisbrodt, W.Szwarc

GRUDZIEŃ 2020

  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt „Selfie z książką”
    II miejsce – Tymoteusz Tuszyński
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kociewską Kartkę pocztową  o tematyce Bożonarodzeniowej
    Wyróżnienie: Kinga Wylęgły
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – etap szkolny
    Udział: J. Zander, W. Pułaska, P. Templer, K. Wentowska, K. Wylęgły, A. Żyjewska

PAŹDZIERNIK 2020

  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny  – etap szkolny
    Udział: J. Zander , P. Lokś,  K. Wentowska,  W. Śledź, M. Grzebinski, P. Templer,
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
    Udział: A. Orłowska , A. Szulca, J. Zander , P. Lokś, P. Delewski, P. Łobocki , A. Bober, J. Łepek, A. Mechlińska, W. Miszewska, I. Klin, M. Grzebiski , P. Templer,   J. Śliwińska A. Żyjewska,
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – etap szkolny
    Udział: Z.Cieklińska, K.Karpiński, A.Mondrachowska, O.Muszyńska, J.Peka, J.Rękas, F.Szczęsny, N.Śledź

MARZEC 2020

  • Eliminacje szkolne: Wojewódzki Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Polskiej
    I miejsce: Martyna Lewicka,  II miejsce: Nadia Szweda,  III miejsce: Aleksandra Tempska

LUTY 2020

  • Mistrzostwa w półfinale wojewódzkim w Dwa ognie
    III miejsce: K. Bereś, Sz. Bochniarz, K. Karpiński, O. Jurkiewicz, W. Klin, J. Piszora, J. Szczeblewski, H. Szymborski, Sz. Wohlert

STYCZEŃ 2020

  • Mistrzostwa Powiatu w Dwa ognie
    I miejsce: K.Bereś, Sz.Bochniarz, K.Karpiński, O.Jurkiewicz, W.Klin, J.Piszora, J.Szczeblewski, H.Szymborski, Sz.Wohlert

GRUDZIEŃ 2019

  • Konkurs plastyczny  „Zaślubiam Cię… Teraz wolne przed nami światy i wolne kraje”, organizator: Anna Fotyga, Poseł do Parlamentu Europejskiego
    Udział: J.Zander, E.Wildeboer
  • Mistrzostwa Gminy w Dwa ognie
    I miejsce: K.Bereś, Sz.Bochniarz, K.Karpiński, O.Jurkiewicz, W.Klin, J.Piszora, J.Szczeblewski, H.Szymborski, Sz.Wohlert
  • Mistrzostwa Rejonu w Dwa ognie
    I miejsce: K.Bereś, Sz.Bochniarz, K.Karpiński, O.Jurkiewicz, W.Klin, J.Piszora, J.Szczeblewski, H.Szymborski, Sz.Wohlert

LISTOPAD 2019

  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny  – etap szkolny
    Udział: F.Orłowski, F.szczęsny, M.Potocki

PAŹDZIERNIK 2019

  • Konkurs recyklingowy „Użyjmy to jeszcze raz” organizator OPP Starogard Gdański
    Udział: S Kryszkiewicz,T.Borowski, Z.Szymczak, W. Nawrocka, K.Ziemann, J.Zander,O. Żyjewski, P.Lokś, Z. Bochniarz, O.Andreskowska
  • Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe
    Udział: A.Fial, M.Karpiński, I.Kuc, P.Lokś, W.Mondrachowska, N.Naczyk, M.Wentowski, W.Wójcik, K.Wylęgły
  • Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego – etap szkolny
    Udział: O.Muszyńska, F.Szczęsny
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
    Udział: J.Zander , P.Lokś, , K.Wentowska,  M.Grzebinski, P.Templer
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny
    Udział: S.Kryszkiewicz, M. Orłowska, O.Muszyńska, F.Szczęsny
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny  – etap szkolny
    Udział: Z.Cieklińska, K.Karpiński, O.Fial, O.Muszyńska, R.Popów,  J.Rękas, F.Szczęsny, N.Śledź
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – etap szkolny
    Udział: Z.Cieklińska, K.Karpiński, A.Mondrachowska, O.Muszyńska, J.Peka, J.Rękas, F.Szczęsny, N.Śledź
  • Gminny Turniej w Unihokeju – dziewczęta
    Udział; D.Cymanowska, A.Fial, M.Grzebinska, A.Mechlińska, A.Weisbrodt, K.Wentowska, A.Żyjewska
  • Gminny Turniej w Unihokeju – chłopcy
    I miejsce: H.Borowik, P.Delewski, O.Jurkiewicz, P.Lokś, N.Naczyk, J.Siemieński, P.Templer, M.Wentowski, W.Wójcik
  • Konkurs plastyczny „Przy sztaludze”
    I miejsce: Julia Zander, Udział:  M.Grzebinska

WRZESIEŃ 2019

  • Gminne Biegi Przełajowe
    I Miejsce: Wiktoria Mondrachowska, Kinga Wylęgły, Piotr Lokś, II miejsce Anna Fial, Agnieszka Wrosz,  Norbert NaczykIII miejsce Wojciech Wójcik,IV miejsce Szymczak ZosiaI miejsce drużynowo:  Lokś Piotr, Naczyk Norbert, Siemieński Jan, Wentowski Mateusz, Wójcik WojciechII miejsce drużynowo: Fial Anna,Wylęgły Kinga, Mechlińska Alicja, Dolata Paulina, Kuc IngaII miejsce drużynowo:  Sobisz Grażyna, Cieklińska Zofia, Szyca Julia, Wrosz AgnieszkaIII  miejsce drużynowo: Karpiński Konrad, Rajkowski Błażej, Laskowski Filip, Piernicki Konrad, Mueller Szymon

CZERWIEC 2019

  • I międzyszkolne EKO – potyczki
    I miejsce: Maciej Grzebinski, Kinga Wentowska, Piotr Templer, Filip Borowik, Wojciech Wójcik


MAJ 2019

  • Międzyszkolne Zawody Wędkarskie
    II miejsce: Łukasz Dojutrek, Udział: O.Żyjewski, J.Szyca
  • 42 FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM
    3 miejsce w województwie pomorskim w Grupie 2: Olka Andreskowska, Paweł Polaszek, Antek Rogowski, Julka Dombrowska

    6 miejsce w województwie pomorskim w Grupie 1, Kinga Wentowska, Ania Dombrowska, Nikodem Czenstkowski, Kryspin Gołuński

  • 42 POWIATOWY TURNIEJU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM 
    GRUPA 1, Drużynowo 1 miejsce!!!!
    1 miejsce indywidualnie – Kinga Wentowska
    2 miejsce indywidualnie – Ania Żyjewska
    4 miejsce indywidualnie – Nikodem Czenstkowski
    Kryspin Gołuński 12 miejsce.

    GRUPA 2, Drużynowo 1 miejsce!!!
    1 miejsce indywidualnie – Paweł Polaszek
    2 miejsce indywidualnie – Olka Andreskowska
    3 miejsce indywidualnie – Antek Rogowski

     

  • 42 Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla szkół Podstawowych Gminy Starogard Gdański 2019. Nasze dwie drużyny zwyciężyły i przechodzą do etapu powiatowego.
    Grupa I
    Kinga Wentowska klasa 5
    Ania Żyjewska klasa 5
    Nikodem Czenstkowski klasa 4a
    Kryspin Gołuński klasa 4aGrupa II
    Olka Ola Andreskowska 3 gimnazjum
    Antek Antek Rogowski klasa 8
    Paweł Polaszek klasa 8
    Julka Julia Dombrowska 3 gimnazjum
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
    Wyróżnienie: Paulina Lokś, Piotr Lokś,
    Udział: P.Polaszek, A.Rogowski, K.Gołuński, P.Kawski, A.Andreskowska, J.dombrowska, M.Dragun, I.Kuc, J.Makowska, K.Wentowska, P.Templer,, S.Światkowski, J.Zander, M.Grzebińska, O.Wiśnieski, O.Żyjewski, W.Czaplewska, K.Borowik, P.Pietraszek, B.Delewski,, J.Zieliński,


MARZEC 2019

  • Okręgowe eliminacje XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
    Wyróżnienie: Paweł Polaszek, Wojciech Wentowski
  • Pomorska Liga Zadaniowa z kompetencji społecznych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 – etap powiatowy
    Laureat – I miejsce: Paweł Polaszek, Finalista : Łukasz Dojutrek
  • Wojewódzki Konkurs Ekologiczny klas I-III „Woda”
    Udział: A.Piontek, J.Zuchniak, S.Siemieński
  • Wojewódzki Międzygimnazjalny Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej dla szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w kategorii Recytacja utworów w języku niemieckim.
    I miejsce: Marta Dragun, Cezary Dragun, Łukasz Dojutrek, Aleksandra Chabowska, Alicja Żyjewska,
    II miejsce: Paweł Polaszek
  • Gminne Piłki Nożnej klas IV-VI szkół podstawowych
    I miejsce: Oskar Jurkiewicz, Maciej Karpiński, Alan Krużycki, Filip Laskowski, Piotr Lokś, Norbert Naczyk, Konrad Piernicki, Mateusz Wentowski, Wojciech Wójcik
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny na poziomie klas pierwszych „Woda źródłem życia”
    II miejsce: Martyna Lewicka
  • Powiatowe Mistrzostwa w Koszykówce
    II miejsce: Andreskowska Aleksandra, Chabowska Aleksandra, Dolata Michalina, Dombrowska Julia, Dragun Marta, Lokś Paulina, Żyjewska Alicja, Żyła Emilia
    III miejsce: Chabowski Krystian, Delewski Błażej, Dojutrek Łukasz, Floryn Dominik, Kawski Paweł, Kuling Karol, Maszka Krystian, Osnowski Jakub, Polaszek Paweł, Rogowski Antoni, Zieliński Jakub


LUTY 2019

  • III Gminny Turniej Warcabowy
    III miejsce: Igor Jagodziński klasy I-III oraz Wiktoria Pułaska klasy 4-8
  • Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Karolina dolata, Paulina Dolata, Anna Dombrowska, Paulina Goliat, Dominika Kozłowska, Alicja Mechlińska, Martyna Ostrysz, Wiktoria Śledź Kinga Wyległy, Anna Żyjewska
  • Gminne Mistrzostwa w Koszykówce
    I miejsce: Andreskowska Aleksandra, Chabowska Aleksandra, Dolata Michalina, Dombrowska Julia, Dragun Marta, Lokś Paulina, Żyjewska Alicja, Żyła Emilia
    I miejsce: Chabowski Krystian, Delewski Błażej, Dojutrek Łukasz, Floryn Dominik, Kawski Paweł, Kuling Karol, Maszka Krystian, Osnowski Jakub, Polaszek Paweł, Rogowski Antoni, Zieliński Jakub
  • Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży w Dwa Ognie Usportowione
    VI miejsce: Karolina dolata, Paulina Dolata, Anna Dombrowska, Paulina Goliat, Dominika Kozłowska, Alicja Mechlińska, Martyna Ostrysz, Wiktoria Śledź Kinga Wyległy, Anna Żyjewska

STYCZEŃ 2019

  • Gminny Konkurs Plastyczny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
    2 miejsce: Filip Borowik, Udział: S.Siemieński, J.Wentowska, A.Olejniczak, K.Wentowska, S.Kryszkiewicz
  • Gminne Igrzyska Młodzieży w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Karolina dolata, Paulina Dolata, Anna Dombrowska, Paulina Goliat, Dominika Kozłowska, Alicja Mechlińska, Martyna Ostrysz, Wiktoria Śledź Kinga Wyległy, Anna ŻyjewskaI miejsce: Borowik Hubert, Grzebinski Maciej, Jurkiewicz Oskar, Karpiński Kamil, Klin Wiktor, Krużycki Adrian, Siemieński Jan, Świderski Karol, Cymanowski Tymoteusz
  • Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Karolina dolata, Paulina Dolata, Anna Dombrowska, Paulina Goliat, Dominika Kozłowska, Alicja Mechlińska, Martyna Ostrysz, Wiktoria Śledź Kinga Wyległy, Anna ŻyjewskaI miejsce: Borowik Hubert, Grzebinski Maciej, Jurkiewicz Oskar, Karpiński Kamil, Klin Wiktor, Krużycki Adrian, Siemieński Jan, Świderski Karol, Cymanowski Tymoteusz
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Karolina dolata, Paulina Dolata, Anna Dombrowska, Paulina Goliat, Dominika Kozłowska, Alicja Mechlińska, Martyna Ostrysz, Wiktoria Śledź Kinga Wyległy, Anna ŻyjewskaI miejsce: Borowik Hubert, Grzebinski Maciej, Jurkiewicz Oskar, Karpiński Kamil, Klin Wiktor, Krużycki Adrian, Siemieński Jan, Świderski Karol, Cymanowski Tymoteusz

STYCZEŃ 2019

  • Gminny Turniej w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Dolata Paulina, Dolata Karolina, Dombrowska Anna, Goliat Paulina, Kozłowska Dominika, Mechlińska Alicja, Ostrysz Martyna, Śledź Wiktoria, Wylęgły Kinga, Żyjewska AnnaI miejsce: Borowik Hubert, Grzebinski Maciej, Jurkiewicz Oskar, Karpiński Kamil, Klin Wiktor, Krużycki Adrian, Siemieński Jan, Świderski Karol, Cymanowski Tymoteusz
  • Powiatowy Turniej w Dwa Ognie Usportowione
    I miejsce: Dolata Paulina, Dolata Karolina, Dombrowska Anna, Goliat Paulina, Kozłowska Dominika, Mechlińska Alicja, Ostrysz Martyna, Śledź Wiktoria, Wylęgły Kinga, Żyjewska AnnaI miejsce: Borowik Hubert, Grzebinski Maciej, Jurkiewicz Oskar, Karpiński Kamil, Klin Wiktor, Krużycki Adrian, Siemieński Jan, Świderski Karol, Cymanowski Tymoteusz
  • Konkurs wiedzy wędkarskiej i ekologicznej
    Udział: Sz. Pepliński, B. Rajkowski, B. Delewski, M.Runowski, Ł. Dojutrek, P.Pietraszek

GRUDZIEŃ 2018

  • Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego.
    Stypendium odebrali: Alicja Żyjewska i Łukasz Dojutrek

LISTOPAD 2018

  • Gminny Konkurs Plastyczny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
    2 miejsce: Filip Borowik, Udział: S.Siemieński, J.Wentowska, A.Olejniczak, K.Wentowska, S.Kryszkiewicz
  • Gminny Konkurs Wiedzy Historycznej z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
    1 miejsce: Paweł Polaszek
    2 miejsce: Kinga Wentowska, Udział: K.Borowik
  • Szkolny konkurs „Wakacje z Niepodległą”
    Nagrodzeni: Wiktor Klin, Igor Klin, Jan Siemieński, Julia Zander, Kinga Wentowska, Natalia Borowik, Paweł Kawski, Paweł Polaszek, Stanisław Siemieński, Kinga Wylęgły, Hubert Borowik
  • Gminny Turniej Tenisa Stołowego
    1 miejsce: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Antoni Rogowski, Błażej Delewski
  • X Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej „JEDZIEMY DO LASU”.
    Do koncert finałowego zakwalifikowała się Kinga Wylęgły
    Udział: K. Piernicka, O. Muszyńska, J. Rękas, N. Śledź 
  • XII Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej
    Udział: E.Wildeboer, O.Muszyńska

PAŹDZIERNIK 2018

  • Bieg Kociewski
    1 miejsce: Kinga Wylęgły, 1 miejsce: Piotr Lokś,Udział: P.Lokś, W.Mondrachowska, Sz.Muller, S.Kryszkiewicz, P.Goliat, J.Makowska, M.Grzebinski, J.Piernicki
  • „Chrońmy się przed wirusem brodawczaka ludzkiego” I mijesce – M.Grzebinska,
    Udział: M.Wolna, S.Kryszkiewicz, A.Janik
  • Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej1 miejsce: Piotr Lokś, Norbert Naczyk, Alan Krużycki, Konrad Piernicki, Filip Laskowski, Mateusz Wentowski, Maciej Karpiński, Oliwier Wiśniewski
  • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
    2 miejsce: Piotr Lokś, Norbert Naczyk, Alan Krużycki, Konrad Piernicki, Filip Laskowski, Mateusz Wentowski, Maciej Karpiński, Oliwier Wiśniewski
  • Mistrzostwa Gminy w Unihokeju
    2 miejsce: Piotr Lokś, Norbert Naczyk, Alan Krużycki, Konrad Piernicki, Filip Laskowski, Mateusz Wentowski, Maciej Karpiński, Błażej Gemza
  • Pomorska Liga Zadaniowa „ZDOLNI Z POMORZA” – Konkurs dla uczniów klas VII, VIII szkoły podstawowej oraz gimnazjów województwa pomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 – etap kwalifikacyjny Matematyka: N.Śledź, W.Czaplewska, A.Mondrachowska, W.Tiałowska, A.Rogowski, P.Polaszek, P.Pietraszek, P.Lokś. M.Dragun, C.Dragun, J.Dombrowska, A.Żyjewska, A.Andreskowska, S.Bonin, Ł.DojutrekBiologia: J.Rękas, O.Muszyńska, A.Mondrachowska, Z.Cieklińska, A.Rogowski, P.Lokś. M.Dolata, M.Dragun, C.Dragun, J.Dombrowska, A. Żyjewska, A.Andreskowska, A.Chabowska, N.Bergier, S.Bonin, Ł.Dojutrek, J.Zieliński, K.Maszka, M.RunowskiFizyka: J.Rękas, A.Rogowski, P.Polaszek, P.Lokś. M.Dragun, C.Dragun, J.Dombrowska, A. Żyjewska, A. Andreskowska, S.Bonin, Ł.DojutrekPrzedmioty rozwijające kompetencje społeczne: J.Rękas, O.Muszyńska, A.Mondrachowska, Z.Cieklińska, K.Karpiński, W.Tiałowska, A.Rogowski, P.Polaszek, K.Borowik, B.Delewski, A.Łobocka, W.Wentowski, B.Wojtal, R.Potocki, P.Lokś. M.Dolata, M.Dragun, C.Dragun, J.Dombrowska, A.Żyjewska, A.Andreskowska, A.Chabowska, Ł.DojutrekChemia: O.Muszyńska, A.Rogowski, P.Polaszek, C.Dragun, P.Lokś, S.Bonin, A.Żyjewsja, Ł.DojutrekInformatyka: F.szczęsny, F.Orłowski, K.Wysocki, A.Rogowski, P.Polaszek. P.Lokś, K.Malinowski, J.Sierocki, Ł.Dojutrek, S.Bonin, C.Dragun
  • Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych
    Awansowali do finału wojewódzkiego: Kinga Wylęgły i Piotr Lokś, Udział: Paulina Lokś, A.Wrosz,
  • Halowa piłka nożna
    Udział: M.Karpiński, A.Krużycki, F.Lakowski, P.Lokś, N.Naczyk, K.Piernicki, M.Wentowski, O.Wiśniewski


WRZESIEŃ 2018

  • Mistrzostwa Gminy w Biegach Przełajowych
    1 miejsce: Kinga Wylęgły, Piotr Lokś, 3 miejsce: Agnieszka Wrosz, 2 miejsce: Paulina Lokś ,
    4 miejsce: Marta Dragun , Kacper CissewskiUdział: A. Żyjewska, W.Tiałowska, J.Rękas, G.Sobisz, I.Kuc, W.Mondrachowska, A.Lewek, K.Wentowska, B.Porożyński, M.Potocki, D.Floryn, Schmidt, A.Mechlińka, Sz.Muller, K.Piernicki, F.Laskowski,W.Wójcik
  • Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej
    1 miejsce: Piotr Lokś, Norbert Naczyk, Alan Krużycki, Konrad Piernicki, Filip Laskowski, Mateusz Wentowski, Maciej Karpiński, Oliwier Wiśniewski
  • Konkurs ekologiczny organizowany w Bolesławowie w ramach Sejmiku Ekologicznego pod hasłem „Końskie zdrowie”
    Udział: M.Dragun, C.Dragun, J.Dombrowska,

CZERWIEC 2018

  • Turniej Sportowy GAMA Akademii Koszykówki – III miejsce
  • XX Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej „Wesołe nutki” – I miejsce: Kinga Wylęgły

MAJ 2018

  • XLI Gminne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych
    I miejsce drużynowo: Wiktoria Czaplewska, Wiktoria Pułaska, Antoni Rogowski, Paweł Polaszek
    I miejsce indywidualnie: Paweł Polaszek
  • XLI Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych
    II miejsce drużynowo: Wiktoria Czaplewska, Wiktoria Pułaska, Antoni Rogowski, Paweł Polaszek,
    I miejsce indywidualnie: Paweł Polaszek, II miejsce indywidualnie: Antoni Rogowski
  • XLI Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów gimnazjum
    III miejsce drużynowo: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska i Paweł Kawski
  • Mistrzostwa Gminy w Koszykówce Chłopców
    II miejsce: Kacper Kozłowski, Grzegorz Kubach, Jakub Sokołowski, Kamil Lewek, Bartłomiej Porożyński, Kacper Arendt, Paweł Kawski
  • Gminne Mistrzostwa Koszykówki Dziewcząt
    I miejsce: Andreskowska Aleksandra, Chabowska Aleksandra, Dolata Michalina, Dombrowska Julia, Dragun Marta, Marocka Martyna, Murach Izabela, Pachulska Aurelia, Różyńska Dominika, Weisbrodt Sylwia, Żyjewska Alicja
  • Rejonowe Mistrzostwa Koszykówki Dziewcząt
    I miejsce: Andreskowska Aleksandra, Chabowska Aleksandra, Dolata Michalina, Dombrowska Julia, Dragun Marta, Marocka Martyna, Murach Izabela, Pachulska Aurelia, Różyńska Dominika, Weisbrodt Sylwia, Żyjewska Alicja
  • Powiatowe Mistrzostwa Koszykówki Dziewcząt
    II miejsce: Andreskowska Aleksandra, Chabowska Aleksandra, Dolata Michalina, Dombrowska Julia, Dragun Marta, Marocka Martyna, Murach Izabela, Pachulska Aurelia, Różyńska Dominika, Weisbrodt Sylwia, Żyjewska Alicja
  • Mistrzostwach Gminy Starogard Gd w piłce nożnej
    I miejsce: Alan Krużycki, Mateusz Wentowski,Rajkowski Błażej,Maks Potocki, Konrad Piernicki, Norbert Naczyk, Piotr Lokś, Filip Laskowski, Maciej Karpiński, Fial Oskar
  • Mistrzostwach Rejonu Starogard Gd w piłce nożnej,
    I miejsce: Alan Krużycki, Wentowski Mateusz, Rajkowski Błażej, Maks Potocki, Konrad Piernicki, Norbert Naczyk, Piotr Lokś, Filip Laskowski, Maciej Karpiński, Fial Oskar
  • Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej
    II miejsce: Alan Krużycki, Wentowski Mateusz, Rajkowski Błażej, Maks Potocki, Konrad Piernicki, Norbert Naczyk, Piotr Lokś, Filip Laskowski, Maciej Karpiński, Fial Oskar
  • Powiatowy konkurs matematyczny „Złote liczydło”
    Udział: P. Lokś, Ł.Dojutrek. P.Kawski
  • Konkurs „ZbieraMY razem baterie”
    I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Jabłowie, Mistrzyni w zbieraniu baterii: Oliwia Muszyńska
  • Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci – II miejsce
  • Szkolny konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranej baśni”
    I miejsce: Wiktoria Mondrachowska, II miejsce: Maja Kiełtyka, III miejsce: Karol Świderski, Wyróżnienie: Roksana Wildeboer, Zofia Szymczak, Zuzanna Konkel
  • XX Gminne Zawody Wędkarskie
    II miejsce drużynowo: Gimnazjum, II miejsce Indywidualnie: Łukasz Dojutrek

KWIECIEŃ 2018

  • XLI Gminne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych
    I miejsce drużynowo: Wiktoria Czaplewska, Wiktoria Pułaska, Antoni Rogowski, Paweł Polaszek
    I miejsce indywidualnie: Paweł Polaszek
  • Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sourcesof Dreams” 2018 (czwarta edycja)
    Udział: F.Borowik, S.Kryszkiewicz, A.Orłowska, W.Czaplewska, N.Śledź, F.Szczęsny, F.Orłowski, J.Dombrowska, J.Sierocki.
  • XLI Gminne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów gimnazjów
    I miejsce drużynowo: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska i Paweł Kawski
  • Talent show „Utalentowani” dla klas 4-6 szkoły podstawowe,
    Zespół taneczny „Dance Queens” – finalistki
  • Wojewódzki Konkurs Ekologiczny klas I-III (konkurs wiedzy)
    Udział: M.Cymer, J.Sierocka, A.Murawska
  • XXXV Rejonowy Konkurs Matematyczny klas III
    Udział: I.Kuc, K.Bonin
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
    III miejsce: Anna Żyjewska,Udział; P.Templer, K.Wentowska, A.Wrosz, G.Richter, A.Szulca, P.Lokś, W.Puławska, L.Czaplewska, J.Zander, Z.Cieklińska, F.Szczęsny, N.Śledź, E. Wildeboer, N. Bąkowska, J. Zander
  • Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas III
    Udział: M.Cymer, W.Betlejewski

MARZEC 2018

  • 35 Bieg Szpęgawski szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza, Szpęgawsk – Starogard Gdański
    Lokś Piotr kl. V – I miejsce, Wylęgły Kinga kl. III – II miejsce, Wentowski Mateusz kl. IV – V miejsce, Lokś Paulina kl. II Gim – X miejsce,  III miejsce w Biegu Głównym.
    Udział: J.Kuc, I.Kuc, A.Mechlińska, C.Mechliński, P.Goliat, M.Potocki, B.Rajkowski, M.Princ
  • Etap powiatowy –  Pomorskiej Ligi Zadaniowej z kompetencji społecznych dla uczniów  szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018.  I miejsce – Kamil Kelsz, II miejsce – Łukasz Dojutrek, III miejsce – Paweł Polaszek
  • II miejsce – Mistrzostwa Gminy Starogard Gdański w koszykówce chłopców
  • XI Edycja Powiatowego Konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną
    Wyróżnienie: Paweł Polaszek, Błażej Delewski, Piotr Lokś
  • XIV Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny „Stacja Drogi Krzyżowej” Wyróżnienie: Julia Rękas
    Udział: O. Żyjewski, O. Muszyńska, N. Bąkowska
  • XIV Ogólnopolski Konkurs Na Pisankę Wielkanocną Wyróżnienie: Laura Konkel, Fabian Szczęsny
    Udział: A. Kryszkiewicz, W.Czapla, J. Zander, J. Rękas, W. Czaplewska, P .Polaszek, B. Wojtal, A. Łobocka
  • Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Koszykówka – I miejsce: A. Andreskowska, A. Chabowska, M. Dolata, J. Dombrowska, M. Dragun, M. Marocka, I. Murach, A. Pachulska, D. Różyńska, S. Weisbrodt, A. Żyjewska
  •  Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w „5” Piłkarskich,
    I miejsce: O.Fial, M.Karpiński, A.Krużycki, F.Laskowski, P.Lokś, N.Naczyk, Sz.Pepliński, K.Piernicki, M.Piernicki, B.Rajkowski, M.Wentowski
  • III Powiatowy Konkurs pod hasłem „Żywoty Świętych – Stanisław Kostka”,
    Udział: P.Polaszek
  • 35 Bieg Szpęgawski szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza, Szpęgawsk – Starogard Gdański,
    II miejsce – Kinga Wyległy

LUTY  2018

  • II Wojewódzki Konkurs Poetycki „Radość pisania”, Udział: J.Rękas
  • II miejsce Mistrzostwa Gminy Starogard Gdański w piłce ręcznej

STYCZEŃ  2018

  • Pomorska Liga Zadaniowa „ZDOLNI Z POMORZA” – Konkurs dla uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2017/2018.
    Do II etapu przeszli:
    – kompetencje społeczne: A.Rogowska, K. Kelsz, Ł. Dojutrek, M.Dragun, P.Polaszek
    – chemia: P. Lokś,
    – informatyka: J. Sierocki,
    – biologia: P.Kawski,
  • VIII Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek
    II miejsce Kinga Wylęgły
  •  III miejsce – Rejonowe zawody w dwa ognie usportowione kategoria chłopcy
  •  I miejsce – Gminna Sztafeta Sprawnościowa klas III szkół podstawowych
  • III miejsce -Rejonowe zawody w dwa ognie usportowione kategoria chłopcy

GRUDZIEŃ  2017

  • Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej” w roku szkolnym 2017/2018 Paweł Polaszek
  • Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
    I Miejsce: Sylwia Weisbrodt i Martyna Marocka oraz Kacper Kozłowski i Błażej Delewski
  • I Konkurs Powiatowy Kolęd i Pastorałek „Nadchodzi już Pasterski Czas”
    I miejsce: Kinga Wylęgły
    III miejsce: Judyta Sierocka i Klara Piernicka
  • XIV Regionalny Konkurs Plastyczny im. Bernarda Janowicza
    III miejsce – Oliwia Muszyńska, Udział: M. Grzebinski, K.Czaplewska, W.Czaplewska, A.Mondrachowska, J.Rękas


LISTOPAD  
2017

  • XIX Gminny Przeglądzie Piosenki Dziecięcej „Wesołe Nutki”
    I miejsce – Kinga Wylęgły
    II miejsce- Judyta Sierocka
  • IX Powiatowy Festiwal Piosenki Ekologicznej „Jedziemy do lasu”
    I miejsce – Kinga Wylęgły
    Wyróżnienie: Judyta Sierocka
  • XV Powiatowe Konkurs Ortograficzny pt „Dyktando Kociewskie”
    Wyróżnienie: K. Kelsz
    Udział: M. Cymer, P.Polaszek, A.Rogowski, S.Bonin

 


PAŹDZIERNIK 2017

  • Konkurs plastyczny „Przy sztaludze”
    I miejsce- Wiktoria Czaplewska, udział: I.Murach, K.Gracz
  • XXVI Bieg Kociewski I miejsce: Kinga Wylęgły i Piotr Lokś
    6 miejsce Piernicki Konrad
    8 miejsce Kuc Inga
    9 miejsce Naczyk Norbert
    12 miejsce Mondrachowska Wiktoria
    17 miejsce Wentowski Mateusz
    Udział: J. Kuc, P. Prinz, P.Goliat, A.Mechlińska, C.Mechliński, Sz. Mueller, S.Kryszkiewicz, O.Kanka, B.Rajkowski,
    K.Cissewski, K.Kasicka, K.Lewek, P.Lokś,
    B.Porożyński, T.Karcz, M.Prinz, K.Kozłowski
  • Gminny Turniej Unihokeja III miejsce: W.Pułaska, W.Wiledoer, L.Czapla, O.Muszyńska, W.Czaplewska, A.Fial, J.Rękas
  • Półfinały Wojewódzkie w Halowej Piłce Nożnej III miejsce: O.Fial, M.Karpiński, A.Krużycki, F.Laskowski, N.Naczyk, K.Piernicki, B. Rajkowski

WRZESIEŃ  2017

  • VI Światowy Dzień tabliczki Mnożenia
  • Eksperci Tabliczki Mnożenia:
    H. Borowik, J.Siemieński, , W.Czaplewska, F.Orłowski, J.Rękas, N.Śledź, P.Lokś, A.Żyjewska, , A.Dombrowska, A.Rogowski, P.Polaszek,
    A.Andreskowska, P.Kawski, C.Dragun, Ł.Dojutrek, M.Dolata, A.Żyjewska, A.Chabowska, P.Lokś, K.Malinowski, J.Zieliński , K.Buławka, J.Dombrowska, A.Rogowska, A.Pachulska, S.Weisbrodt, M.Prinz
  • Konkurs „List do Taty” Komisja
    Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywa „Tato.Net” Wyróżnienie: Aleksandra Orłowska
    Amelia Mondrachowska, Piotr Lokś
  • Olimpiada Matematyczna Juniorów Udział:A.Rogowski, P.Pietraszek, K.Borowik, B.Delewski, A.Łobocka, P.Polaszek, P.Lokś, T.Gracz, M.Dragun, A.Andreskowska, A.Żyjewska, P.Kawski, M.Dolata, Ł.Dojutrek, S.Bonin, J.Dombrowska, S.Weisbrodt, K.Kozłowski, A.Rogowska, A.Pachulska, I.Murach,

 


CZERWIEC  2017

  • Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego dla klas VI szkół Podstawowych
    Udział: A. Rogowski, P. Polaszek
  • Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
    III miejsce: Mikołaj potocki
    Udział; J. Minuth
  • Turniej Koszykarski Gama Akademii Koszykówki
    III miejsce: F. Borowik, M. Grzebinski, I. Klin, J. Siemieński, S. Świątkowski, P. Templer, W. Klin, W. Betlejewski, I. Okrój, B. Czapiewski, K. Zander
  • Konkurs plastyczny „Czas na rodzinę”
    Nagrodzeni: A. Rogowski, O. Bereś, A. Dombrowska, I. Klin, M. Ostrysz,
    Wyróżnienie: M. Schmidt, A. Żyjewska
  • Międzynarodowy Konkurs Krótkich Form Literackich POESIA SEMPER REFORMANDA
    III miejsce: Oliwia Bartyzel
  • Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap powiatowy I miejsce: Julianna Minuth
    Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap wojewódzki Finalista: Julianna Minuth
    Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap powiatowy Laureat – III miejsce: Kamil Kelsz
    Zdolni z Pomorza Pomorska Liga zadaniowa – etap wojewódzki Finalista: Kamil Kelsz

MAJ  2017

  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny
    II miejsce: Paweł Polaszek
    Wyróżnienie: Oliwia Bereś
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
    II miejsce: Łukasz Dojutrek
  • Powiatowy Festiwal Tańca
    II miejsce: Zespół Kropelki
  • III Rejonowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas III Szkoły Podstawowej
    Udział: F. Borowik, K. Wentowska
  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap powiatowy
    I miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    I miejsce: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Krzysztof Lewandowski
  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap wojewódzki
    III miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    I MIEJSCE INDYWIDUALNIE PAWEŁ POLASZEK

KWIECIEŃ 2017

  • Ogólnopolskie konkurs filmowy
    upowszechniającego zasady savoir-vivre’u
    „Od ignoranta do eleganta”
    Udział: Weronika Szlija, Natalia Niezgoda, Michalina Imgrondt, Wiktoria Czapiewska, Julianna Minuth
  • Wojewódzki Konkurs plastyczny „W świecie pszczół”
    II miejsce: Sebastian Świątkowski
  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – etap gminny
    I miejsce: Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Pułaska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    I miejsce: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Krzysztof Lewandowski
  • Międzyszkolny Konkurs „Żywoty Świętych – Brat Albert”
    Udział: P. Polaszek, P. Lokś
  • Międzyszkolny Konkurs „Lubichowskie zmagania z matematyką 2017”
    Udział: I. Kuc, K. Wentowska
  • VII Konkurs na Kociewską Palmę Wielkanocną
    Nagroda: Michalina Dolata
    Wyróżnienie: Sebastian Bonin, Krystian Bonin, Jakub Zander, Paulina Lokś, Piotr Lokś,
    Karolina Dolata, Piłat Dominik, Julia Zander, Kajetan, Zander, Norbert Naczyk, Paweł Zieliński
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
    Nagrodzeni: Anna Żyjewska, Łukasz Dojutrek
  • Powiatowy Konkurs plastyczny „Czas na rodzinę”
    Udział:  A. Pietrzak, K. Ziemann, A.Wrosz, J.Zander, S. Kryszkiewicz, F.Laskowski, P.Lokś, J.Rękas, A. Mondrachowska, Z. Cieklińska, N. Śledź, W. Czaplewska, E.Wildeboer, F.Szczęsny, P.Polaszek, J.Kedziorski, A. Rogowski
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych”
    Udział: O.Żyjewski, W.Pułaska, M.Grzebińska, P.Lokś, S.Kryszkiewicz, M.Karpiński, E.Wildeboer, F.Szczęsny, W.Czaplewska, J.Rękas, K.Arendt, A.Rogowski, k.Kasicka, T.Karcz, A.Żyjewska, J.Zieliński, J.Wałdoch, A.Andreskowska, M.Dolata, P.Kawski, J.Dombrowska, Ł.Dojutrek, M.Dragun
  • Międzyszkolny konkurs „Queen Elizabeth II”
    I miejsce: Judyta Makowska

 

marzec 2017

  • Mistrzostwa Gminy w Koszykówce chłopców
    II miejsce
  • Gminne Mistrzostwa Koszykówki Dziewcząt
    I miejsce: A. Chabowska, J. Dombrowska, K. Ellert, M. Marocka, I. Murach, J. Olejniczak,
    S. Olszewska, K. Pietrzak, A. Sokołowska, S. Weisbrodt
  • Gimnazjada – Koszykówka Dziewcząt
    II miejsce: A. Andreskowska, A. Chabowska, J. Dombrowska, K. Ellert,
    M. Marocka, I. Murach, J. Olejniczak, S. Olszewska, K. Pietrzak, A. Sokołowska, S. Weisbrodt
  • XXXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej – rejon
    II miejsce: Cezary Dragun
    Udział: A. Fial, K. Lewandowska
  • Gminny Konkurs Literacki „Świat, który mnie otacza…”
    Laureaci konkursu: Paweł Polaszek, Julianna Minuth, Łukasz Dojutrek, Weronika Szlija, Oliwia Bartyzel
  • Gminne Eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
    I miejsce: Oliwia Muszyńska

 

luty 2017

  • Szkolny Turniej Warcabowy
    Mistrzowie:
    Kl 6 – Antoni Rogowski
    Kl 5 – Oskar Fial
    Kl 4a – Szymon Mueller
    Kl 4b – Wiktoria Pułaska
    Kl 3a – Kinga Wentowska
    Kl 3b – Anna Żyjewska
    Kl 2a – Roksana Wideboer
    Kl 2b – Oliwia Andreskowska
    Kl 1 – Jan Piszora
  • I Gminny Turniej Warcabowy
    I miejsce: Antoni Rogowski
    III miejsce: Anna Żyjewska
  • Gimnazjada – Piłka Ręczna – Powiat
    III miejsce: K. Chrzanowski, M. Delewski, K. Frost, K. Lewek, P. Lewicki, B. Porożyński, D. Potocki, G. Sierocki,
    J. Sokołowski, M. Wnorowski

 

styczeń 2017

  • Konkurs Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji p.n. „Czad i ogień. Obudź czujność” Spot filmowy „Czadowy problem”
    Udział: K. Kozłowski, S. Weisbrodt, K. Peka, M. Prinz, A. Rogowska, I. Murach
  • Sztafety Sprawnościowe klas III SP w Jabłowie
    I miejsce
  • Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców w Jabłowie 
    I miejsce

grudzień 2016

  • Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Jabłowie
    I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Kaliskach
    IV miejsce
  • Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych w Jabłowie
    I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych w Kaliskach
    II miejsce
  • VIII Powiatowy festiwal piosenki Ekologicznej „Jedziemy do lasu”
    III miejsce  Marysia Cymer

 

listopad 2016

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jedną mamy misję zwalczamy razem niską emisję”
    Wyróżnienie: Paweł Polaszek

    Udział: M. Karpiński, A. Pietrzak, A. Wrosz,
    l. Konkol, A. Janik, S. Kryszkiewicz, L. Czapla,
    J. Piernicki, W. Pułaska, A. Orłowska, B. Gemza, A. Krużycki, M. Grzebińska, J. Zander, W. Czaplewska, F. Szczęsny, J. Rękas, O. Muszyńska, P. Polaszek, K. Wysocki, K. Borowik, J. Kędziorski, K. Kasicka, J. Kaczmarek
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kociewską Kartkę Pocztową o tematyce bożonarodzeniowej
    Udział: A. Mondrachowska, N. Śledź,
    E. Wildeboer, Z. Cieklińska, O. Muszyńska, W. Czaplewska
  • X Powiatowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej
    Udział: J. Sierocki, W. Szlija, N. Niezgoda
  • Konkurs dla dzieci i młodzieży na spot filmowy „Czad i ogień. Obudź czujność”
    Udział: A. Rogowska, K. Peka, S. Weisbrodt, I. Murach, M. Princ, K. Kozłowski
  • XIV Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando Kociewskie” 
    Udział: F. Szczęsny, P. Polaszek
  • XVIII Gminny Przegląd Piosenki dziecięcej „Wesołe nutki”
    I miejsce: Kinga Wylęgły
    Udział: A. Weisbrodt, P. Templer
  • Miedzygimnazjalny Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Jeziora Kociewia”
    III miejsce: J. Minuth, N Niezgoda, M. Delewski

 

październik 2016

  • Konkurs plastyczny „Chemia w rolnictwie”
    Udział: K. Wentowska, D. Kozłowska, A. Mechlińska, A. Szymborska, M. Grzebiński,
    P. Dolata, A. Weisbrodt, K. Czaplewska
  • Konkurs plastyczny „Chrońmy się przed zakażeniem wirusa brodawczaka ludzkiego” 
    Udział: Ł. Dojutrek, A. Chabowska, N. Bergier,
    A. Rogowska, I. Murach
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Przy sztaludze”, „Jesień na Kociewiu” 
    Udział: J. Rękas, P.Lokś, J.Dombrowska
  • XII Regionalny Konkurs Kociewski im Bernarda Janowicza – konkurs wiedzy
    Wyróżnienie: A. Mondrachowska
    Udział: I. Kuc, A. Żyjewska,
  • Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców
    III miejsce; K.Cissewski, D.Gołuński, M.Karpiński, A.Krużycki, F.Laskowski, P.Lokś, N.Naczyk, S.Pepliński, K.Piernicki, P.Polaszek, M.Potocki, B.Rajkowski
  • Konkurs plastyczny „Ilustracje do Bajek Kociewskich B.Janowicza”
    II miejsce: M.Schmidt, J.Siemieński
    Wyróżnienie: K.Bonin, P.Polaszek
    Udział: A.Żyjewska, W.Czapiewska, A.Fial, J.Kędziorski,
    Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt
    Udział: Z. Cieklińska, W.Czaplewska, A.Mondrachowska, O.Muszyńska, J.Rękas, N.Śledź, E.Wildebord, K.Kasicka
  • Gminny Turniej Unihokeja Chłopców
    Udział: P.Polaszek, A.Rogowski, B.Rajkowski, M.Potocki, D.Gołuński, K.Arendt, J. Kędziorski
  • Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
    I miejsce: S.Weisbrodt, M. Marocka
    II miejsce: A.Rogowski, K.Kuling
    II miejsce: M.Delewski, K.Kelsz
  • Międzyszkolny konkurs humanistyczny „Szranki humanistyczne” – „Z przysłowiem za pan brat”
    II miejsce: K. Borowik, K.Kuling, P.Polaszek, Ł. Różyński
    Tytuł „Humanisty roku” otrzymał Paweł Polaszek
  • XII Regionalny Konkurs Kociewski im Bernarda Janowicza
    Wyróżnienie: A. Mondrachowska

 

wrzesień 2016

  • VI Światowy Dzień tabliczki Mnożenia
    Klasowi Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:
    Klasa 4a:Oliwier Gencza
    Klasa 4b: Piotr Lokś
    Klasa 5: Amelia Mondrachowska
    Klasa 6: Antonii Rogowski
    Klasa IIIa: Maciej Delewski
    Klasa IIIb: Paweł Lewicki
  • XII Olimpiada Matematyczna Juniorów
    Udział: A. Pachulska, P.Lewicki, M.Delewski, J.Wąsowski, N.Niezgoda, D.Pośman, K.Nadolny, J.Minuth, O.Bartyzel, I.Murach, K.Kozłowski, Ł.Dojutrek, P.Kawski, P.Lokś

 

czerwiec 2016

  • Gminny Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy pod hasłem „Ratujemy i uczymy ratować”
    II miejsce: Julia Dombrowska
    III miejsce: Seweryn Gracz
    Udział: A.Andreskowska, K.Kowalewska
  • Gminny Konkurs Matematyczny klas V
    III miejsce; Antoni Rogowski
    Udział: P.Polaszek

 

maj 2016

  • Wojewódzkie Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
    II miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    IV miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
    IV miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz
  • Powiatowy Festiwal Tańca
    II miejsce: Sandra Kryszkiewicz, Klaudia Zieman, Wiktoria Pułaska, Laura Czapla, Anna Fial, Aleksandra Orłowska, Aleksandra Janik, Julia Zander, Laura Konkel, Maja Grzebińska, Agata Szulca, Agnieszka Wrosz
  • XV Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny „Złote liczydło”
    III miejsce: Kacper Kozłowski, Maciej Delewski, Paweł Lokś
  • Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej LA
    I miejsce Oskar Klein (600 m)
    I miejsce Patryk Naczyk (300 m)
    Udział: M. Radomska
  • Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych 
    II miejsce: Patryk Naczyk, Dominik Potocki, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Grzegorz Sierocki, Kamil Mondrachowski, Adam Janca, Kacper Chrzanowski
  • XVI Powiatowy Przegląd Piosenki Niemieckiej i Angielskiej
    III miejsce w kategorii klas 1-3 PSP: Anna Dombrowska, Anna Żyjewska, Milena Schmidt
    II miejsce w kategorii klas 1-3 PG: Weronika Szlija i Natalia Niezgoda
    Udział: Marta Dragun i Julia Dombrowska

 

kwiecień 2016

  • Rejonowy konkurs przyrodniczo-ekologiczny „Wierzyca – zakręcona rzeka marzeń”
    Udział: A.Andreskowska, A.Żyjewska
  • Szkolny Konkurs Przyrodniczy
    Udział: K.Kasicka, B.Mokwa, J.Kedziorski, M.Dolata, A.Andreskowska, A.Żyjewska, P.Lokś, S.Bonin, M.Dragun
  • Gminny Konkurs Plastyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie-Nasze piękne Mazury”
    I miejsce: Daniel Bzoza
    II miejsce: Paulina Lokś, Kamil Kelsz
    III miejsce: Jadwiga Sobisz
    Udział: A.Mondrachowska, O.Muszyńska, Z.Cieklińska, J.Peka, W.Czapiewska, E.Wildebor, M.Dolata, A.Żyjewska, M.Dragun, N.Bergier, K.Malinowski, J.Zieliński, W.Lewandowicz, C.Dragun, Ł.Dojutrek, K.Kamiński, S.Bonin, M.PIernicki, J.Sierocki, M.Pułaska, M.Wałdoch, K.Peka, N.Jurkiewicz, M.Babiński, I.Murach, S.Weisbrodt, K.Lewandowski, M.Marocka, A.Rogowska,
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea
    Udział; K.Maszka, B. Porożyński,P. Polaszek, K.Wysocki, J.Dombrowska, P.Lokś, P.Loks, G.Sierocki, A.Chabowska, P.Kawski, A. Żyjewska, C.Dragun, M.Dragun, A.Andreskowska, A.Rogowski, K,Borowik, J.Kaczmarek, K.Kasicka, K.Kamiński, P.Zieliński, Ł.Dojutrek, S.Bonin
  • Konkurs literacki „Młodzi piszą … List do świata”
    Wyróżnienie: Julianna Minuth
  • Konkurs plastyczny „Młodzi tworzą Kolorowy list do świata”
    Laureaci: Milena Schmidt, Paweł Zieman, Oliwia Bereś, Paweł Kawski
    Wyróżnienia: Piotr Templer, Wiktoria Guzowska, Anna Żyjewska, Anna Dombrowska, Maciej Grzebiński, Jan Siemieński, Łukasz Dojutrek, Paweł Polaszek
  • Powiatowe Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
    I miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    I miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
    I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz
  • Powiatowy Konkurs „Fajki są nie z mojej bajki” 
    Udział: Klasa V
  • Wojewódzki Konkurs Plastyczny na poziomie klas II „Piekno Borów Tucholskich”
    I miejsce Maciej Grzebiński
  • Gminny Konkurs Matematyczny Klas Drugich „Mistrz matematyki”
    I miejsce: Kinga Wentowska, Piotr Templer,
  • Gminne Eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy w Ruchu Drogowym
    I miejsce PSP: Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Polaszek, Antoni Rogowski
    I miejsce indywidualnie – Aleksandra Andreskowska
    I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Krzysztof Lewandowski, Seweryn Gracz
  • Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych 
    I miejsce: Patryk Naczyk, Dominik Potocki, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Grzegorz Sierocki, Kamil Mondrachowski, Adam Janca, Kacper Chrzanowski
  • Mistrzostwa Gminy w siatkówce
    III miejsce: P. Naczyk, O.Klein, K.Chrzanowski, K.Mondrachowski, O.Odia, J.Wąsowski
  • XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
    I miejsce: Cezary Dragun
    III miejsce: Kamil Karpiński
    Udział: A.Żyjewska, P.Polaszek,
  • Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
    IV miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt
  • Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce
    II miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.

 

marzec 2016

  • Szkolny Konkurs Matematyczny – Złote Liczydło
    Do kolejnego etapu przechodzą:
    Kacper Kozłowski, Maciej Delewski, Paweł Lokś
    Udział: S. Gracz, K. Kowalewska, N. Niezgoda, K.Nadolny, P.Lewicki, J.Minuth
  • Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
    I miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt
  • Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce
    I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.
  • Gminny Konkurs Literacki „Każdy dzień może być niezwykły” 
    I miejsce – kategoria proza: Sebastian Bonin, Marcelina Kozyra
    II miejsce – kategoria proza: Łukasz Dojutrek
    Wyróżnienie – kategoria proza: Sandra Jurczyk
    Udział: M. Dragun, M. Radomska, J. Minuth
  • Konkurs Plastyczny „Owoce i warzywa w szkole” 
    I miejsce: Kinga Wylęgły
    II miejsce: Igor Klin
    III miejsce: Anna Żyjewska
  • Mistrzostwa Gminy w Koszykówce 
    I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Paweł Lokoś, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Grzegorz Sierocki.
  • Mistrzostwa Gminy w Koszykówce
    I miejsce: Martyna Radomska, Weronika Ronowska, Marcelina Kozyra, Sandra Jurczyk, Anna Szyca, Julia Kiersznowska, Iwona Pietrzak, Sandra Olszewska, Kasia Pietrzak, Sylwia Weisbrodt
  • XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej – etap szkolny
    I miejsce: Kamil Karpiński i Anna Żyjewska,
    II miejsce Wiktoria Śledź i Kinga Wylęgły
    III miejsce: Wiktoria Guzowska i Igor Klin
    Udział: P. Templer, S. Świątkowski, M.Ostysz, O. Bereś, W. Klin, I. Kuc, K. Muchowski, W. Betlejewski, S. Bonin, Z. Szymczak, A. Weisbrodt, M.Schmidt

 

luty 2016

  • Gminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
    I miejsce – Dominik Potocki, Grzegorz Sierocki, Maciej Delewski, Oskar Klein, Patryk Naczyk, Kamil Mondrachowski, Oskar Odia, Paweł Lewicki, Jakub Wąsowski, Kacper Chrzanowski
  • XXII Gminny Konkurs Ortograficzny
    I miejsce – Sebastian Bonin, Udział: N.Śledź, K. Kelsz
  • Mistrzostwa Gminy w MInikoszykówce Chłopców, II miejsce: Krystian Chabowski, Bartłomiej Porożyński, Maksymilian Piernicki, Paweł Polaszek, Łukasz Dojutrek, Sebastian Bonin, Krystian Maszka, Karol Kuling, Kacper Arendt, Antoni Rogowski

 

grudzień 2015

  • Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
    I miejsce: Patryk Naczyk, Oskar Klein, Kacper Chrzanowski, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Adam Janca, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Kacper Princ

 

listopad 2015

  • Indywidualne Gminne Zawody w tenisie stołowym
    I miejsce: Aleksandra Andreskowska i Weronika Ronowska
    II miejsce: Patryk Naczyk i Antoni Rogowski,
  • XVII Gminny Przegląd piosenki dziecięcej „Wesołe Nutki”
    II miejsce: Kinga Wylęgły
    Udział: K. Czapiewska
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – SP – etap szkolny Do kolejnego etapu przechodzi: Paulina Lokś
    Udział; M. Dragun, C. Dragun, J. Dombrowska, P. Kawski, A. Andreskowska, N. Radomska, S. Bonin, Ł. Dojutrek, A. Chabowska, J. Zieliński, B. Porożyński
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – SP – etap szkolny Udział; P.Polaszek, A.Andreskowska, C.Dragun, M.Dragun, P.Kawski, J.Sierocki, S.Bonin
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – Gimnazjum – etap szkolny Udział: K.Lewandowski, K.Nadolny, K.Mondrachowski, J.Wasowski, S.Jurczyk, K.Kelsz, M.kozyra, K.Ellert, J.Minuth, M.Radomska, A.Rogowska, O.Klein, S.Olszewska, M.Imgront, N.Niezgoda, O.Bartyzel, W.Czapiewska,
  • Konkurs plastyczny „ Chemia w rolnictwie” Udział: A. Fial, K. Zieman, A. Żyjewska, S. Kryszkiewicz, K. Muchowski, K. Wylęgły
  • XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny – „Dyktando Kociewskie” III miejsce- Aleksandra Orłowska
    Udział: Laura Czapla, Aleksandra Orłowska, Antoni Rogowski, Paweł Polaszek
  • Konkurs plastyczny „Bajki kociewskie Bernarda Janowicza” Udział: Oliwia Bereś, Karolina Czaplewska, Paulina Dolata, Milena Schmidt, Wiktoria Czaplewska, Amelia Mondrachowska, Paweł Polaszek, Rafał Potocki, Antoni Rogowski, W. Czapiewska, A.Mondrachowska, A.Rogowski, P.Polaszek, R. Potocki
  • XII Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Nauka w świecie i Edukacja w Polsce – 200 lat w kalejdoskopie zdarzeń”
    II miejsce – Maciej Delewski, Paweł Lokś, Seweryn Gracz
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – Gimnazjum – etap szkolny Udział; P.Lokś, S.Gracz, J.Minuth, K.Kelsz, O.Bartyzel, K.Nadolny, N.Niegoda, M.Piernicki, P.Lewicki, D.Pośman, K.Kowalewska, W.Czapiewska, N.Bielińska, M.Delewski, D.Potocki, J.Wasowski, K.Ellert

 

październik 2015

  • Gminny Turniej Unihokeja
    II miejsce: K.Arendt, J.Zieliński, B.Porożyński, P.Kawski, K.Chabowski
    II miejsce:  A.Andreskowska, P.Lokś, A.Żyjewsja, M.Dragun, M.Dolata, J.Dombrowska
  • XXIX Bieg Szpęgawski
    I miejsce: Piotr Lokś i Oskar Klein,
    10 miejsce: Kacper Radomski
    11 miejsce: Błażej Rajkowski i Paweł Lokś
    13 miejsce: Martyna Radomska
    Udział: K.Wylęgły, I.Kuc, P.Polaszek, J.Zander, N.Radomska, P.Lokś, A.Andreskowska, B.Porożyński, K, Lewek, J. Sobisz, K.Kozłowski, D.Potocki, A.Petka, D.Mamel, O.Bartyzel, J.Minuth, N.Reszczyńska, K.Pietrzak, N.Goliat, A.jurkiewicz, J.Kiersznowska, K. Porożyńska, N.Andreskowska, I.Pietrzak, W.Ronowska, S.Śliwicka, M.Kozyra, S.jurczyk, A.szyca
  • II Międzygminny Turniej Ekologiczny „Nowe życie plastikowej butelki”
    III miejsce: Natalia Bielińska i Julianna Minuth

 

 

wrzesień 2015

  • V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
    Klasowi Mistrzowie Tabliczki Mnożenia:
    Kl 4 – Amelia Mondrachowska i Wiktoria Troeder
    Kl 5 – Jakub Kaczmarek
    Kl 6 – Paulina Lokś
    Kl I – Kamil Kelsz
    Kl IIa- Michalina Imgront
    Kl IIb – Paweł Lewicki
    Kl III – Paweł Lokś
  • XI Olimpiada matematyczna Gimnazjalistów
    Udział: O.Bartyzel, W.Czapiewska, J.Minuth, K.Nadolny , N.Niezgoda, D.Potocki, M.Piernicki, P.Lewicki, J.Wąsowski, K.Kelsz, K.Kozłowski, P.Lokś, S.Gracz, K Ellert, D.Pośman

 

  • XXIV Bieg Kociewski z Polpharmą
    I miejsce: Piotr Lokś i Oskar Klein,
    10 miejsce: Kacper Radomski
    11 miejsce: Błażej Rajkowski i Paweł Lokś
    13 miejsce: Martyna Radomska
    Udział: K.Wylęgły, I.Kuc, P.Polaszek, J.Zander, N.Radomska, P.Lokś, A.Andreskowska, B.Porożyński, K, Lewek, J. Sobisz, K.Kozłowski, D.Potocki, A.Petka, D.Mamel, O.Bartyzel, J.Minuth, N.Reszczyńska, K.Pietrzak, N.Goliat, A.jurkiewicz, J.Kiersznowska, K. Porożyńska, N.Andreskowska, I.Pietrzak, W.Ronowska, S.Śliwicka, M.Kozyra, S.jurczyk, A.Szyca

Konkurs Plastyczny „Chrońmy się przed zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego” Udział: I.Murach, E.Troeder

Gminny Konkurs Plastyczny „Przy sztaludze” Udział: A. Żyjewska, W.Szlija, N.Niezgoda

 

Czerwiec 2015

  • Gminny Konkurs Matematyczny klas V.
    II miejsce: Paulina Lokś
    Udział: P. Kawski
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy Wolności”
    Nagroda: Aleksandra Andreskowska
    Wyróżnienie: Julia Dombrowska
  • XVII Międzyszkolne Zawody Wędkarskie „Trzcinka 2015”
    I miejsce drużynowo: PG
    III miejsce drużynowo: PSP
    I miejsce indywidualnie: Kamil Mondrachowski i Michalina Imgront
    III miejsce indywidualnie: Nikola Jurkiewicz
    Udział: J. Sokołowski

 

Maj 2015

XXV Regionalny Konkurs plastyczny „Czego brakuje w mojej miejscowości” Wyróżnienie: Łukasz dojutrek

Udział: P.Polaszek, N.Radomska, P.Lokś, J. Dombrowska, A.Andreskowska, S.Bonin, P.Kawski

Mistrzostwa Gminy w Czwórboju LA III miejsce – A. Andreskowska, J. Dombrowska, N. Jurkiewicz, N. Radomska, M. Dolata

Udział: K. Kozłowski, K. Lewek, J. Ukleja, B. Porożyński, M. Prinz, P. Kawski

XIII Konkursie Historyczno- Przyrodniczym „Moja Ojczyzna- Polska” IV miejsce: Marta Dragun

VI miejsce: Cezary Dragun

III Gminny Konkurs Informatyczny I miejsce: Dawid Senger

Udział: S. Gracz, O. Odia

XVII Gminny Konkurs Recytatorski I miejsce: Weronika MajkowskaII miejsce: Cezary Dragun, Klaudia Lewandowska,

Udział: W. Śledź,

Finał Wojewódzkiego Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap wojewódzki

 

III miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein
XXXVIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap powiatowy

 

I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein

 

 

Kwiecień 2015

XXXVIII Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – etap gminny

 

I miejsce PG: Wiktoria Czapiewska, Seweryn Gracz, Oskar Klein

II miejsce PSP: Paweł Polaszek, Rogowski Antonii, Aleksandra Andreskowska, Julia Dombrowska, Paweł Kawski

Mistrzostwa rejonu w Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych III Miejsca: Patry Naczyk, Damian Cissewski, Oskar Klein, Jakub Wąsowski, Maciej Delewski, Dariusz Szyca, Kamil Mondrachowski, Dominik Potocki, Adrian Jurkiewicz
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Ochrona środowiska – czy to takie trudne?

 

I miejsce drużyna: Hubert Borowik, Aleksandra Janik, Filip Orłowski
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ochrona środowiska – czy to takie trudne?

 

 

III miejsce: Oliwia Bereś
Rejonowy konkurs Matematyczny Klas II SP

 

 

Udział: Aleksandra Orłowska, Filip Laskowski
Bieg Szpęgawski

 

III miejsce: Piotr Lokś

Udział: P.Polaszek, K. Borowik, K. Kasicka, J. Kochanowski, J. Osnowski, P.Lokś, A. Andreskowska, K. Chabowski, D. Gołuński, M. Potocki, B. Rajkowski, D. Potocki, P.Lokś, M. Prinz, D. Potocki

Rejonowy konkurs Przyrodniczy „Wiem. Co jem” Udział: J. Dombrowska, P. Kawski

 

Marzec 2015

Mistrzostwa Powiatu w mini koszykówce dziewcząt PSP II miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder, A. Rogowska
Mistrzostwa Powiatu w  koszykówce chłopców PG II miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja
Mistrzostwa Powiatu w mini koszykówce chłopców PSP III miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Konkurs Plastyczny „Kolory Ziemi” Nagroda: Kinga Peka

Wyróżnienie: Nikola Radomska,
Marta Dragun,

Udział: A.Rogowski, J. Kaczmarek, K. Arendt,
J. Wąsowski, K. Kuling, P. Polaszek, J. Zander. P. Zieliński, A. Andreskowska. S. Bonin,
M. Dolata, J. Dombrowska, P. Lokś, C. Dragun, J. Zieliński, P. Kawski, A. Żyjewska, M. Prinz, M. Marocka, P. Grzonka, K. Kozłowski, E. Troeder, I. Murach, A. Rogowska

VIII edycja Konkursu na Kociewską Palmę Wielkanocną

 

Nagroda; Julianna Minuth

Wyróżnienie: Sebastian Bonin

Udział: J. Zander, P.Lokś

Szkolny konkurs na Palmę Wielkanocną

 

Wyróżnienie: Jakub Zander, Sebastian Bonnin, Paulina Lokś, Julianna Minuth

Udział: K.Nadolny, N. Bielińska, P. Lewicki

Gminny Konkurs Plastyczny „Żywioły”

 

 

III miejsce: Oliwia Bereś

Wyróżnienie: Jan Siemieński, Igor Klin, Amelia Mondrachowska, Julia Peka

X Jubileuszowy Gminny Konkurs Polonistyczny
„Cztery pory roku”
II miejsce: Kinga Wentowska

III miejsce: Aleksandra Orłowska
i Amelia Mondrachowska

 

Luty 2015

Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt PSP I miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder
Mistrzostwa Rejonu w mini koszykówce dziewcząt PSP I miejsce: A. Andreskowska, S. Waisbrodt, M. Marocka, I. Murach, N. Jurkiewicz, M. Dolata, J. Dombrowska, P. Grzonka, K. Peka, E. Treoder
Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców PSP I miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Mistrzostwa Rejonu w mini koszykówce chłopców PSP I miejsce: J. Sokołowski, K. Kozłowski, J. Ukleja, k. Lewek, P. Kawski, B. Porożyński, J. Zieliński, Ł. Dojutrek, S. Bonin, K. Maszka, K. Arendt
Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt PG II miejsce: W. Ronowska, I. Pietrzak, A.Szyca, M. Radomska, A. Domaros, K. Pietrzak, S. Olszewska, J. Kiersznowska, P. Babińska, N. Andreskowska
Mistrzostwa Gminy w koszykówce chłopców PG I miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja
Mistrzostwa Rejonu w koszykówce chłopców PG I miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. OdjaI miejsce: P. Naczyk, D. Potocki, D. Senger, D. Szyca, O. Klein, K. Monrachowski, D. Cissewski, O. Odja

 

Styczeń 2015

VI edycja konkursu plastycznego  „Chemia w rolnictwie”

 

 

Nagrodzeni: Anna Żyjewska, Arkadiusz Pietrzak, Piotr Lokś, Radek Popów, Wiktoria Czapiewska, Wiktoria Troeder
Indywidualne Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym
28 stycznia 2015 r. w ZSP Kokoszkowy
I miejsca: Weronika Majkowska

II miejsce: Sylwia Weisbrodt

II miejsca: Patryk Naczyk

IV miejsce: Jakub Sokołowski