dziennik

Kroki zakładania E-dziennika – instrukcja dla rodzica lub ucznia:

1. Logujemy się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski

2. Wybieramy  „Zaloguj się”   (przy zakładaniu konta: „Załóż konto„).

3. Podajemy własnego maila (tego, który podaliście Państwo wychowawcy na spotkaniu z rodzicami) i otrzymacie Państwo informację na własną pocztę o próbie logowania do systemu.

4. Vulcan wysyła na Państwa pocztę link, który należy uaktywnić i ponownie zalogować się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski wpisując maila i ustanowić nowe hasło, na które będziecie Państwo wchodzić na stronę Vulcana (hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków, w tym jedną wielką literę i cyfrę).

5. Otwieramy nową stronę w przeglądarce lub kartę i po wejściu na stronę uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski dokonujemy logowania, wpisując naszego maila i hasło, które sami Państwo ustaliliście.

6. Na stronie E-dziennika będziecie mieli Państwo informacje o postępach w nauce, zachowaniu o swoim dziecku, wiadomości różne. Za pomocą E-dziennika możliwe jest elektroniczne usprawiedliwianie nieobecności-Rodzic / prawny opiekun wysyła wiadomość o przyczynie nieobecności dziecka drogą wiadomości elektronicznej na stronie e-dziennika.