dziennik

Kroki zakładania E-dziennika – instrukcja dla rodzica lub ucznia:

1. Logujemy się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski

2. Wybieramy zakładkę-logowanie (przy zakładaniu konta: PRZYWRÓĆ DOSTĘP)

3. Podajemy własnego maila (tego, który podaliście Państwo wychowawcy na spotkaniu z rodzicami) i otrzymacie Państwo informację na własną pocztę o próbie logowania do systemu

4. Vulcan wysyła na Państwa pocztę link, który należy uaktywnić i ponownie zalogować się na stronie uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski wpisując maila i ustanowić nowe hasło, na które będziecie Państwo wchodzić na stronę Vulcana (hasło musi zawierać co najmniej 8 znaków, w tym jedną wielką literę i cyfrę)

5. Po NOWYM wejściu na stronę Vulcana uonetplus.vulcan.net.pl/gminastarogardgdanski dokonujemy logowania, wpisując naszego maila i hasło, które sami Państwo ustaliliście.

6. Na stronie Vulcana będziecie mieli Państwo informacje o postępach w nauce, zachowaniu o swoim dziecku; wiadomości różne. Za pomocą e-dziennika możliwe jest elektroniczne usprawiedliwianie nieobecności-Rodzic / prawny opiekun wysyła wiadomość o przyczynie nieobecności dziecka drogą wiadomości elektronicznej na stronie e-dziennika.