Dzień życzliwości😄😃😉😊😍

Ten dzień na stałe wejdzie w tradycję naszej szkoły. Był uśmiech, serdeczność, wzajemne ciepło, miłe dobre słowa i gesty. Świętowanie tegorocznego Dnia Życzliwości zaczęliśmy od samego rana. Uczniowie ubrani na kolorowo-jako symbol radości i optymizmu przekazywali sobie dobre słowa i gesty życzliwości. Punktem kulminacyjnym tego dnia był apel, gdzie z każdej klasy został wyłoniony Król i Królowa życzliwości 👸🤴 To była prawdziwa koronacja 👑. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli ten wyjątkowy dzień upłynął w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę. Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta, bo świat jest po prostu jeszcze piękniejszy.