21 listopada to Dzień życzliwości

W naszej szkole postanowiliśmy tego dnia być wobec siebie szczególnie mili, uprzejmi i kulturalni. Na dużej przerwie zorganizowaliśmy kącik życzliwości, w którym każdy mógł przygotować dla wybranej osoby karteczkę z miłymi słowami. Kolorowe niespodzianki bardzo przypadły uczniom do gustu.

Niemały uśmiech na twarzy wywołali również uczniowie, którzy przechadzali się po szkolnym korytarzu i w rękawicach bokserskich przybijali „żółwiki”, a w zimowych – „piątki”. Były też milusie „misie – przytulisie”, do których każdy mógł się przytulić. Takie gesty życzliwości powinny być zauważalne nie tylko w Dzień życzliwości, ale każdego dnia! Uśmiechajcie się do siebie, bądźcie mili, wrażliwi na drugiego człowieka!

PSP w Jabłowie