„Siostro, Bracie – zostań w chacie” konkurs

Zapraszam chętnych przedszkolaków i uczniów do wzięcia udziału w akcji konkursowej zatytułowanej „Siostro, Bracie – zostań w chacie”.

Zaproszenie – informację o akcji konkursowej znajdziecie tutaj:
Klikając w odnośniki zamieszczone na podanej stronie, znajdziecie ogólne zasady akcji konkursowej oraz informacje i regulaminy dotyczące poszczególnych konkursów.

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w wybranym konkursie, proszę o przesłanie swoich prac również do mnie na adres ms@szkolajablowo.pl

LUBIĘ PODZIWIAĆ WASZE PRACE! Liczę, że chętnych nie zabraknie.

Najważniejsze informacje:
Organizatorami akcji są: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku.
Akcja skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i średnich województwa pomorskiego.
W ramach akcji jest 9 konkursów. Wszystkie realizowane są drogą elektroniczną (do 10 kwietnia 2020 r. uczestnicy muszą przesłać drogą elektroniczną pracę konkursową).

Fundatorem nagród książkowych jest Marszałek Województwa Pomorskiego.

Pozdrawiam Was serdecznie,
Małgorzata Siemieńska