Wakacje z biało – czerwoną

Konkurs i zadania na wakacje

Spędź wakacje twórczo i radośnie. Pamiętaj o Jubileuszu Polski. Wykonaj sam (lub wciągnij w działania Rodzinę) trzy do pięciu zdjęć w biało – czerwonych barwach (do wyboru strój, flaga, makijaż, kwiaty lub inne rozwiązanie)

  • jedno/dwa w momencie śpiewania hymnu (bądź widoczny, nie wstydź się emocji, możesz sfotografować się z rodziną, o ile wyraża Ona zgodę na publikację wizerunku) w różnych sytuacjach np. mecz, zawody, uroczystości państwowe, religijne, w domu podczas transmisji telewizyjnej itp.
  • pozostałe w dowolnych, ciekawych miejscach i przy różnych okazjach (np. z flagą podczas żniw…, w czasie wycieczek, na spływach kajakowych, w białej koszuli w czerwonych kwiatach itp.)

Zdjęcie powinno:

  • zawierać elementy biało-czerwone
  • mieć ciekawy pomysł, wyraźną Twoją postać/twarz i pozytywne przesłanie
  • dopuszczalna jest obróbka zdjęć za pomocą programów graficznych.

PAMIĘTAJ:

W przypadku użycia flagi nie rób na niej napisów czy innych znaków. Traktuj Ją z należytym szacunkiem. Biało-czerwona zobowiązuje.

Zdjęcia zostaną wykorzystane do stworzenia teledysku oraz mogą posłużyć jako ilustracja różnych szkolnych przedsięwzięć i publikacji.

Czekamy na nie do 10.09.2018 r. Wyniki konkursu poznamy na szkolnych obchodach 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs towarzyszący

Zapraszamy do wzięcia udziału  w Wakacjach z biało- czerwoną rodziny naszych uczniów, pracowników szkoły i członków lokalnej społeczności. Pokażemy, że cenimy naszą narodową tożsamość. Postawmy na biało-czerwone barwy. Zróbmy i dostarczmy w zapisie cyfrowym (mogą być także wywołane) rodzinne zdjęcia jubileuszowe (do trzech sztuk) z elementami bieli i czerwieni, zasady jak powyższe.

Świętujmy razem. Niech biało-czerwona moc będzie z nami.