Jesteśmy Mistrzami Powiatu w Dwa Ognie Usportowione!!!

16 stycznia 2019 w Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnej Wodzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Usportowione Dwa Ognie dziewcząt i chłopców, w których po wygranych turniejach na szczeblu gminy i rejonu uczestniczyli nasi najmłodsi adepci sportu z kl. IV i V. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach ostatecznie reprezentacje dziewcząt i chłopców wywalczyły ZŁOTO!
Cieszymy się bardzo i gratulujemy życząc jednocześnie udanego występu w Półfinale Wojewódzkim.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:
Dolata Paulina
Dolata Karolina
Dombrowska Anna
Goliat Paulina
Kozłowska Dominika
Mechlińska Alicja
Ostrysz Martyna
Śledź Wiktoria
Wylęgły Kinga
Żyjewska Anna
Chłopcy:
Borowik Hubert
Grzebinski Maciej
Jurkiewicz Oskar
Karpiński Kamil
Klin Wiktor
Krużycki Adrian
Siemieński Jan
Świderski Karol
Cymanowski Tymoteusz