Projekt nieodpłatnego i wysokojakościowego leczenia stomatologicznego


Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informuję, że organ prowadzący naszą szkołę tj. Gmina Starogard Gdański w trosce o zdrowie dzieci postanowił nieodpłatnie dla Państwa otoczyć dzieci od 10 roku życia opieką stomatologiczną.

Projekt nieodpłatnego i wysokojakościowego leczenia realizuje Klinika Stomatologiczna Sp. z o.o. doktora nauk medycznych Macieja Goczewskiego z Pruszcza Gdańskiego, ul. Okrzei 4 a – więcej informacji na stronie: http://www.goczewski.pl/
Nieodpłatny transport zgodnie z zainteresowaniem rodziców naszych uczniów zapewnia szkoła.

Już w marcu i kwietniu 2019 roku zostanie przeprowadzony bezpłatny przegląd oraz bezpłatne leczenie uzębienia przy użyciu wypełnienia materiałem światłoutwardzalnym oraz możliwością bezpłatnego leczenia w kolejnych latach. Doktor udziela dziesięcioletniej gwarancji na leczone ząbki.

Państwo – za pośrednictwem dzieci – zostaną poproszeni o pisemne podanie danych osobowych swojego dziecka oraz wyrażenie zgody na leczenie zachowawcze, znieczulenie lub ekstrakcję zęba/zęba mlecznego, co będzie podstawą do zorganizowania wyjazdów i wizyt uczniów w gabinecie stomatologicznym.

Ufam, że w trosce o zdrowie dzieci wspólnie podejmiemy trud zmotywowania ich do udziału w tym projekcie.

Trzymam kciuki :))
Małgorzata Siemieńska