Dzień Chłopaka w grupach przedszkolnych

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego”.

W naszych grupach przedszkolnych świętowaliśmy Dzień Chłopaka.
Z tej okazji dziewczęta przygotowały upominki dla kolegów, a chłopcy musieli zmierzyć się z wieloma zabawnymi zadaniami.
Każdy z chłopców wykazał się kulturą, tężyzną fizyczną, precyzją i ….oczywiście poczuciem humoru.

Ksiądz biskup w naszej szkole

30 września po raz pierwszy w murach naszej szkoły gościliśmy księdza biskupa Ryszarda Kasynę.
Radosne powitanie rozpoczął chór „Caritas” ze swoimi pięknymi piosenkami.

Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie „Anioły są wśród nas”. Poznaliśmy bliżej postacie Archaniołów. Wśród wierszy, piosenek i powiedzeń bardziej zbliżyliśmy się do naszych Aniołów Stróżów.

Na zakończenie uczniowie mogli zadawać księdzu biskupowi pytania i dzięki temu bardziej poznaliśmy Dostojnego Gościa.

Obchody 80 rocznicy zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim

29 września 2019 – miejsce pamięci – Las Szpęgawski