Szkolna Szlachetna Paczka  

W roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski zdecydował się zorganizować szkolną wersję Szlachetnej Paczki, której adresatem będzie starsza osoba, potrzebująca wsparcia, mieszkająca niedaleko naszej szkoły. Po przeprowadzeniu małego wywiadu środowiskowego, postanowiliśmy, że pomoc zostanie skierowana do starszej Pani. Nasza akcja zakończyła się pełnym sukcesem, za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim Rodzicom naszych koleżanek i kolegów. Wasze wsparcie jest nieocenione i możecie być pewni, że zebrane produkty zostaną dobrze spożytkowane. Oprócz żywności w różnej postaci, kosmetyków i chemii gospodarczej, a także ubrań, wspomniana Pani otrzymała również drewno na opał.

Zebraliśmy tak ogromną ilość produktów, że postanowiliśmy wspomóc drugą potrzebującą osobę, która samotnie wychowuje niepełnosprawne dziecko.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim Aniołom, którzy zdecydowali się przyłączyć do naszej akcji i sprawili, że ktoś będzie mieć Święta weselsze niż zazwyczaj. Dziękujemy i – jak to mówi nasza Pani Dyrektor – liczymy na więcej J W przyszłym roku z pewnością znów podejmiemy się takiego przedsięwzięcia, bo warto pomagać, szczególnie, jeśli wiemy, że nasza pomoc trafia tam, gdzie trzeba. Jak widać, kilka dni wcześniej jesteśmy „Razem na Święta”.