Chętnie zrezygnuję na rzecz potrzebującego

Grudzień to jednak magiczny miesiąc! Przekonaliśmy się o tym niedawno, kiedy ogłosiliśmy akcję „Chętnie zrezygnuję na rzecz potrzebującego”, a która była kontynuacją naszej pomocy dla Olusia, chłopca chorego na SMA. Zrezygnowaliśmy ze swoich prezentów mikołajkowych, a pieniądze, które miały być przeznaczone na ich kupno, przekazaliśmy na lek dla wspomnianego chłopca. Zebrana kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – zebraliśmy bowiem 7 tys. złotych (w tym 2 euro)!!! Przygotowaliśmy również list i kartki z życzeniami dla Olka, plakaty z serduszkami, kalendarz adwentowy, ozdoby świąteczne, a dodatkowo obdarowaliśmy chłopca małym zestawem klocków lego. Brawo dla wszystkich, którzy na kilka chwil stali się Mikołajami!

4 grudnia z jednym z rodziców i z opiekunem Samorządu Uczniowskiego pojechaliśmy do Czarnej Wody, by zawieźć Olkowi i jego rodzicom naszą niespodziankę. Mały Oluś pokiwał nam przez okno, przesłał uśmiechy i buziaczki 🙂 Mamy nadzieję, że chłopczyk wkrótce otrzyma lek, będzie mógł chodzić, biegać i rozrabiać jak wszystkie dzieci! Wierzymy, że będzie nam dane spotkać się z nim, gdy już wyzdrowieje. Mocno trzymamy kciuki!

Warto pomagać! Dobro zawsze wraca!