OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU W KOSZYKÓWCE U10

W dniu 15.6.2021 w hali Agro w Starogardzie Gdańskim rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce U10. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn. Każda ze startujących ekip na co dzień uczestniczy w projekcie wdrażanym przez Gama Akademia Koszykówki. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, po cztery zespoły w każdej z nich. Poniżej podział grup jednocześnie przedstawiając klasyfikacją końcową turnieju.

GRUPA A
1, PSP1 Starogard Gdański
2. PSP Jabłowo
3. PSP Kokoszkowy

4. PSP2 Starogard Gdański

Zwycięzcy grupy pod wodzą trenera Krzysztofa Piątkowskiego nie dali szans rywalom i wygrali wszystkie ze spotkań. Rywalizacja o kolejne miejsca w grupie była niezwykle zacięta i rozstrzygnięcie klasyfikacji nie było pewne do samego końca.

GRUPA B
1. PSP 2 Skarszewy
2. PSP 3 Starogard Gdański
3. ZKiW Rywałd

4. PSP 1 Skarszewy

W drugiej grupie również nie było wątpliwości co do lidera. Podopieczni Rafała Toczka, PSP2 Skarszewy, wygrali wszystkie ze spotkań, a pozostałe z drużyn w swoim dorobku miały po jednym zwycięstwie i rozstawienie końcowe w tabeli nie było pewne do ostatniego gwizdka turnieju.

Decydowały małe punkty w tabeli. Nie zabrakło również nagród indywidualnych. Wybrani zostali najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn.

ZKiW Rywałd Jakub Dembicki
PSP1 Skarszewy Igor Szczodrowski