NAJLEPSI ABSOLWENCI NASZEJ SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Anna Fial ukończyła Publiczną Szkołę Podstawową w Jabłowie ze średnią ocen 5,89 i wzorowym zachowaniem. Jest uczennicą aktywnie uczestniczącą w życiu klasy i szkoły (wiele lat z rzędu była klasowym gospodarzem, działa w Samorządzie Uczniowskim.) oraz lokalnej społeczności. Reprezentuje szkołę podczas różnych uroczystości, np. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Dnia Języków Obcych, dni otwartych szkoły. Pomaga przy organizacji tychże imprez poprzez opracowywanie scenariusza uroczystości, przygotowywanie scenografii.

Ania brała udział w licznych konkursach przedmiotowych na szczeblu szkolnym: matematycznym, polonistycznym, a także reprezentowała szkołę w zawodach sportowych w koszykówce, siatkówce i pływaniu na szczeblu gminnym, rejonowym, powiatowym i ogólnopolskim. Wśród jej szczególnych osiągnięć wymienić można:

 

  • 3 miejsce w III Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur w Pływaniu,
  • 2 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Gdańska w pływaniu,
  • 1 miejsce w XXIX Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska,
  • 1 miejsce w zawodach pływackich Szlakiem Oktawii Nowackiej od dwuboju do pięcioboju,
  • Grand Prix Pomorza w pływaniu,
  • 2 miejsce w XII Elbląskiej Wiośnie Pływackiej,
  • 3 miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt,
  • 2 miejsce w III Powiatowym Konkursie Tańca.

Dziewczyna jest osobą wszechstronnie utalentowaną. Planuje swoją przyszłość edukacyjną, rozwijając swoje zainteresowania i zdolności poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych.

Ania jest lubiana przez wszystkich kolegów i koleżanki. Jest sympatyczna, uprzejma, chętnie pomaga w każdej sytuacji, nie wdaje się w spory, ale stara się im zapobiegać i je łagodzić. Nigdy nie odmawia pomocy rówieśnikom, opiekuje się młodszymi koleżankami i kolegami np. podczas szkolnych wyjazdów.

Swoją sumienną pracą i osiągniętymi wynikami oraz postawą uczennicy i koleżanki dowiodła,
że w pełni zasługuje na miano najlepszej absolwentki naszej szkoły w roku szkolnym 2020/2021.

 

Gratulujemy!