Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Wojewódzkie zawody odbyły się w dniach 7.05.2022 r. w Gdańsku to była szczęśliwa siódemka dla nas – tak chyba musiało być…….

Po raz kolejny nasi uczniowie rywalizowali z przedstawicielami 19 powiatów biorących udział w rywalizacji w 43 Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (wszystkich szkół podstawowych w naszym województwie mamy ponad 1000).

Jak co roku nasze drużyny miały do pokonania rowerowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego, test z przepisów ruchu drogowego oraz rozwiązać zadanie ze skrzyżowań. Jednym z zadań było również udzielenie pierwszej pomocy.

GRUPA 1
Drużynowo 7 miejsce
w składzie: Nadia Szweda, Amelia Murawska, Jan Zuchniak, Igor Jagodziński

GRUPA 2
Drużynowo 7 miejsce
w składzie: Kinga Wentowska, Ania Żyjewska, Ania Dombrowska

Serdeczne gratulacje dla naszych mistrzów!

Bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc Rodzicom naszych uczniów, Naszej Pani Dyrektor Szkoły Małgorzacie Siemieńskiej, Radzie Rodziców oraz Pani Ewie Mazurowskiej za ogromną pomoc.

BRD Jabłowo –Krzysztof Tomczyk–