WYNIKI KONKURSU „STAROGARD GDAŃSKI – ekoLOGICZNA GMINA”

Konkurs ten został zorganizowany przez Fundację Odzyskaj Środowisko w ramach projektu Elektryczne śmieci. Zadanie konkursowe polegało na ukazaniu Gminy Starogard Gdański jako miejsce przyjazne do życia z uwzględnieniem zagadnienia segregacji elektrycznych śmieci oraz propagowanie  wiedzy  na  temat  konieczności  właściwej  segregacji  zużytego  sprzętu elektrycznego  i  elektronicznego  oraz  baterii  do czerwonych pojemników, które pojawiły się na niedawno na terenie naszej gminy. Konkurs został podzielony na trzy kategorie wiekowe: dla przedszkolaków, klas I-III oraz klas  IV-VIII.

Nasza szkoła w kategoriach:

dla klas I-III zajęła I miejsce- uczestniczy mieli za zadanie wykonanie prac w nurcie trash-art z surowców wtórnych,

dla klas IV-VIII zajęliśmy III miejsce, gdzie zadaniem było nagranie krótkiego filmu.

Wszystkim uczestnikom oraz zaangażowanym nauczycielom serdecznie gratulujemy
i dziękujemy za udział.