Dzień Rodziny

W czwartek odbył się w naszej szkole Dzień Rodziny dla uczniów klas pierwszych i ich rodzicow. Zaproszeni na uroczystość goście mogli obejrzeć, przygotowany pod opieką wychowawców, występ swoich dzieci,które z ogromnym zaangażowaniem wystąpiły na scenie. Po części artystycznej wykonały również pokaz tańca. Cały występ wywołał gromkie brawa publiczności. Były życzenia, upominki wykonane przez dzieci i słowa podziękowania dla rodziców, a przy tym, jak można się było spodziewać, wiele wzruszeń. Tę wspaniałą uroczystość zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

Super Rodzic 😁

Przedszkolaki Motylki gościły wspaniałego gościa, to tata Olka, a zarazem rycerz ze Stowarzyszenia Rycerskiego.
Dzieci mogły naocznie zobaczyć, a nawet przymierzyć historyczne stroje i dowiedzieć się wiele ciekawostek. Rycerz przeczytał nawet Legendę o powstaniu państwa polskiego i przekazał dzieciom, szczególnie chłopcom wiele wspaniałych i szlachetnych rad i  wzorców.