Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka😊😊😊

Dzisiaj w naszym przedszkolu było wesoło i kolorowo, a to za sprawą święta, które obchodziliśmy. Od 2013 roku, każdego roku, 20 września, świętujemy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki spędziły ten wyjątkowy dzień na zabawach, animacjach i konkursach sportowych. Największą atrakcją tego dnia była obecność i wspólnie spędzony czas z osobami im najbliższymi- Rodzicami. Ten dzień był też doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi naszej szkoły i przedszkola- P. Radną Grażyną Biodrowską oraz przedstawicielką starogardzkiej policji P. M. Szweda, która przypomniała dzieciom o zasadach bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, a po krótkiej pogadance wręczyła przedszkolakom opaski odblaskowe. To był naprawdę wspaniały i pełen wrażeń dzień. Czerpiąc ze słów Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, wszystkim przedszkolakom życzymy radości ze zdobywanej wiedzy, samych wesołych chwil spędzanych w przedszkolu, uśmiechu i beztroski.