Kasztanobranie dla hospicjum 2023 – CZAS START!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Kto to taki? Kasztaniaki! Włącz się do naszej zbiórki kasztanów! Koc dla”
🍂🍁🍂
Zachęcamy wszystkie szkoły, przedszkola i inne placówki chcące włączyć się w akcję do naszej zbiórki! Do końca października zbieramy kasztany! 😁😎😁
Wartościowe kasztany, które zbieramy, powinny być nieuszkodzone i wolne od pleśni. Jedynym wymaganiem jest usunięcie łupiny. W razie zainteresowania przygotujemy dla Państwa odpowiednie worki siatkowe do przechowywania kasztanów, zapewniając im przewiewność. Kasztany zbieramy do 31 października!
Miejsce zbiórki: Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma, ul. Leśna 1A, Nowa Wieś Rzeczna. wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na cele statutowe naszej fundacji. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, pomożemy potrzebującym pacjentom hospicjów oraz wesprzemy naszą lokalną społeczność ❤.