Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, 17 listopada, odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie mieli okazję między innymi sprawdzić się w egzaminie na eksperta tabliczki mnożenia. W ramach akcji “Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają” uczniowie klasy 4B testowali wiedzę swoich starszych kolegów z klas 7A i 7B zadając im pytania z zakresu tabliczki mnożenia. Oczywiście, wszyscy zdali śpiewająco. Na uczniów czekały również inne atrakcje takie jak odgadywanie zakodowanego tabliczką mnożenia hasła oraz konkurs na szkolnego mistrza tabliczki mnożenia.

W konkursie na podium stanęli:
Pierwsze miejsce: Joachim Kelsz, klasa 7A
Drugie miejsce: Diego Czapla, klasa 7B
Trzecie miejsce: Cyprian Leda, klasa 5A
Gratulujemy jeszcze raz a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.
Pozdrawiam serdecznie,
Izabela Wieczorek.