Dzień Świętego Patryka🌳🌲💚🟢🟩

W tym roku Dzień Świętego Patryka przypadł w niedzielę, dlatego w poniedziałek 18.03 nasi uczniowie przyszli ubrani w zielonych barwach. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie dowiedzieli się kim dla mieszkańców Irlandii jest Święty Patryk, poznali życiorys i legendy związane z tą postacią. Rozwiązywali quizy multimedialne ze słownictwem związanym z Dniem Św. Patryka i zwyczajami panującymi w Irlandii. Uczniowie klas I-III wykonali również przepiękne prace plastyczne przedstawiające symbole związane z tym świętem.
Dzień Świętego Patryka to wspaniała okazja aby połączyć naukę słownictwa z dobrą zabawą, poznać zwyczaje panujące w innych krajach, wspólnie wykonywać zadania i śpiewać piosenki po angielsku.