Uczniowie klasy III A w Zielonej Szkole

W piątek, 16.03.2018 uczniowie klasy III A wyjechali do Zielonej Szkoły w Wygoninie. Dla większości był to czas próby, ponieważ część dzieci po raz pierwszy wyjechała samodzielnie. Pobyt w Zielonej Szkole był tak wypełniony, że trzy dni bardzo szybko minęły. Uczniowie bez trudu poddali się panującym tam zasadom i zbierali pochwały. Mimo znacznego ochłodzenia, udało się przeprowadzić różnorodne zajęcia nie tylko w obiekcie, ale też  na świeżym powietrzu. Dzieci popisywały się swoimi umiejętnościami i odkrywały nowe talenty. Na czas pobytu klasa wybrała sobie nazwę DZIOBAKI.  Nasze Dziobaki dzielnie się spisały i miały ochotę pozostać w Wygoninie na dłużej… . Może kiedyś uda się powtórzyć wyjazd.

#było super:-)