Rowerowa wycieczka do Gniewa klasy 6 Be:-)

Klasa 6 Be miała do pokonania 25 km ścieżkami leśnymi w stronę Gniewa – łatwo nie było… Ciągłe susze i wszech obecny piach uniemożliwiał spokojną jazdę. Muszę przyznać, że klasa szósta dała radę!!! Po kilku godzinach dojechaliśmy na miejsce gdzie czekały na nas liczne atrakcje: ognisko z kiełbaskami, multimedialne widowisko „wakacje z duchami”, nocne zwiedzanie zamku z lampionami oraz zwiedzanie sali tortur. Na drugi dzień po spokojnej i pełnej chrapania nocy przywitała nas husaria – pokaz konny, potem zwiedzanie miasta i okolic z pysznym obiadkiem:-)
Potem w drogę tym razem częściej asfaltem i do przodu!

Bardzo gorąco dziękuję:
Pani Ewie za wytrwałą ciężką jazdę i opiekę nad dziewczętami.
Pani Aldonie po prostu za wszystko!!!
Pani Cecyli za pomoc i mega cierpliwość na trasie.
Pani Marlenie z mężem za pomoc logistyczną.

I Wam dzieciaki za naprawdę bezpieczną i udaną wycieczkę.

pozdro Pan Stefan:-)