RAJD ROWEROWY 100 rowerzystów na 100 – lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W dniu 27.09.2018 odbył się rajd rowerowy, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości  pt. „100 rowerów, na 100-lecie odzyskania niepodległości”. Zostaliśmy podzieleni na 7 grup i  wraz ze swoimi opiekunami wyjeżdżaliśmy z 5 minutowym opóźnieniem w celu uniknięcia zatorów rowerowych:-) Pierwszym punktem docelowym był urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim. Gdy wszystkie grupy dojechały, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i znowu startowaliśmy, co odpowiedni wymiar czasowy. Następnym przystankiem był pomnik Harcerzy poległych w 1939-45 roku. Po krótkiej przerwie wyruszyliśmy z powrotem. Rajd zakończyło ognisko zorganizowane w nad naszym jeziorem w Jabłowie. Mieliśmy czas na upieczenie kiełbasek oraz wspólne śpiewanie.

Wyjazd można uznać za całkowicie udany, pomimo małych usterek rowerowych, o których na pewno wszyscy zapomną. Świetna zabawa i miła atmosfera przyczyniły się do uśmiechu na buziach wszystkich uczestników.

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim za udział w RAJDZIE i za pomoc w organizacji!

Dziękuję wszystkim uczniom!
Dziękuję Pani Justynie, Monice, Ewie, Karolinie, Asi, Monice_2, Dorocie, Ks. Gerardowi, Julicie.
Dziękuję rodzicom JAK ZAWSZE można na Was liczyć:
Pani Ewelinie, Małgosi, Sylwii, Angelice, Basi, Kaziowi,

Wszyscy jesteście SUPER!       #Pan Stefan:-)

Opracowanie: Olka Andreskowska i Julia Dombrowska, 3 klasa Gim.