„Mistrzynie w Szkołach” – projekt Otylii Jędrzejczak

Ponad 400 uczennic ze szkół powiatu starogardzkiego wzięło udział w akcji Fundacji Otylii Jędrzejczak „Mistrzynie w Szkołach” w Starogardzie Gdańskim ( 31.05.2019 r. ). Byłyśmy tam i MY – uczennice klasy VII i III gimnazjum. Oprócz mistrzyni olimpijskiej z Aten w tej niezwykłej lekcji wychowania fizycznego ćwiczyły z nami wybitne polskie sportsmenki – mistrzyni olimpijska w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska, medalistki igrzysk Monika Michalik ( zapasy ) i Oktawia Nowacka ( starogardzianka, pięciobój nowoczesny ) , wyśmienita lekkoatletka, halowa mistrzyni Europy z Glasgow w sztafecie 4×400 metrów Anna Kiełbasińska , jedna z najlepszych polskich koszykarek w historii Agnieszka Bibrzycka oraz mistrzyni świata w karate Katrin Kargbo, która mocno zmęczyła uczestniczki i mistrzynie.

BYŁO MEGA!!! – znakomita atmosfera, ciekawe wiadomości i motywacja do pracy nad sobą.

Pamiątkowe zdjęcia z mistrzyniami BEZCENNE!!!