Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe

Piękna, słoneczna pogoda na zewnątrz i jeszcze piękniejsza w sercach biegaczy – Drużynowe Gminne Biegi Przełajowe w Suminie ( 24.09.2019 r.) odbyły się w fantastycznej, sportowej atmosferze. Nasze reprezentacje ukończyły również zawody w wyśmienitych nastrojach zajmując miejsca na podium.

Na szczególne wyróżnienie zasługują indywidualnie:
Wiktoria Mondrachowska– I miejsce, Kinga Wylęgły – I miejsce, Anna Fial – II miejsce, Agnieszka Wrosz – II miejsce Szymczak Zosia – IV miejsce, Piotr Lokś – I miejsce, Norbert Naczyk – II miejsce, Wojciech Wójcik – III miejsce,

A oto wyniki w poszczególnych Kategoriach:

dziewczęta (2007-2008) w składzie:

Fial Anna  

II miejsce

Wylęgły Kinga
Mechlińska Alicja
Dolata Paulina
Kuc Inga

dziewczęta (2005-2006) w składzie:

Sobisz Grażyna  

II miejsce

Cieklińska Zofia
Szyca Julia
Wrosz Agnieszka

chłopcy (2007-2008) w składzie:

Lokś Piotr  

I miejsce

Naczyk Norbert
Siemieński Jan
Wentowski Mateusz
Wójcik Wojciech

chłopcy (2005-2006) w składzie:

Karpiński Konrad  

III miejsce

Rajkowski Błażej
Laskowski Filip
Piernicki Konrad
Mueller Szymon

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych!

dav