44 Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym za nami…

Są to zawody bardzo wymagające; oprócz precyzyjnej jazdy na rowerze, znajomości zasad ruchu drogowego liczy się także ogólna wiedza rowerowa i umiejętności logicznego myślenia podczas rozwiązywania testów z przepisów ruchu drogowego i pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach.

Nasze dwie drużyny zwyciężyły i przechodzą do etapu powiatowego.

Grupa 1
uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat (rocznik 2011 i młodsi)

I miejsce PSP w Jabłowie
w składzie: Julia Wentowska, Wiktoria Olszynka, Aleksander Singer, Tymoteusz Tuszyński

II miejsce PSP w Kokoszkowach
w składzie: Natalia Liebrecht , Martyna Lica, , Piotr Nagórski , Alan Rychłowski

III miejsce PSP w Rokocinie
w składzie: Lena Aleksandrowicz, Stefan Malecki, Agata Wielgosz, Oliwier Wolfahrt

 

Grupa 2
uczniowie szkół podstawowych w wieku 13 lat (rocznik 2010 i starsi)

I miejsce PSP w Jabłowie
w składzie: Jan Zuchniak, Igor Jagodziński, Nikodem Czenstkowski, (rezerwowy Kryspin Gołuński)

II miejsce PSP w Suminie
w składzie: Jan Wiśniewski , Dominik Grabowski. Adam Glaza

III miejsce PSP w Brzeźnie Wielkim
w składzie: Liliana Karwatowska, Aleksander Trzoska, Nadia Smoczek

 

Pozostali uczestnicy:

PSP Dąbrówka Martyna Goździelewska, Julia Kufta,Bogusław Makiła

ZKiW Rywałd Wiktoria Dziencielewska, Julia Krzemińska, Jakub Żynda

PSP Trzcińsk Antonina Banasik. Artur Werenczak. Piotr Majkowski

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

 

Wszystkie medale oraz rowerowe breloki zostały wydrukowane przez uczniów klasy 6-tej naszej szkoły w technologii druku 3D w ramach projektu #Laboratoriaprzyszłości.


Nasza szkoła bardzo dziękuje za wsparcie i zaangażowanie w organizację Turnieju: Gminie Starogard Gdański, Komendzie Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim,  Panu asp. sztab. Wojciechowi Hoppe oraz naszej niezastąpionej Radzie Rodziców!

 

Ode mnie:

Ogromne podziękowania: Paniom Iwonie, Magdzie i Anetce za wszystko:-), Panom Januszowi i Dionizemu za pomoc i wsparcie techniczne, Paniom Monice za statystykę i dyplomy, Justynie za logistykę, Dorocie za wsparcie drogowe i nie tylko :-), Wiktorii za zdjęcia, Joasi, Magdzie, Ani, Panu Jackowi i Maciejowi za pomoc dydaktyczną.

Pięknie dziękuję uczniom klasy: 5 za pomoc techniczną (Jessica, Ola, Claudia, Weronika, Blanka, Antosia, Staś i Kornel),  8a (Judyta, Agata, Julka, Wiktoria, Kacper i 8B (Inga, Karolina, Kinga, Zuzia, Maja, Wiktor, Kajetan, Ksawery) oraz Fabianowi za zdjęcia:-)

z rowerowym pozdrowieniem: BRD Jabłowo –Krzysztof Tomczyk–