Dzień Ziemi 🌍 oraz I Gminny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy Eko-Potyczki 2023/2024

Dzień Ziemi to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy na tematy ekologiczne. Dlatego też po raz pierwszy w naszej szkole odbył się gminny konkurs o tej tematyce. Z tej okazji mieliśmy przyjemność gościć uczniów ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Konkurs składał się z 2 części. I część, praca indywidualna, której celem było wyłonienie Przyrodnika Roku oraz 2 część, gdzie uczniowie pracując w grupach zdobywali punkty dla swojej szkoły. Poziom rywalizacji grupowej był bardzo wyrównany i wyniku dogrywki zwycięskimi drużynami okazały się: I miejsce Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim oraz ex aequo II miejsce zajęły Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie oraz Nasza Szkoła . Natomiast tytuł Przyrodnika Roku otrzymała Nadia Sztuka. Serdecznie gratulujemy🎉🎉🥇 Nie tylko zwycięzcy wychodzą na nagrodami. Piękna ideą naszego konkursu jest, że każdy uczestnik otrzymuje pożyteczną roślinkę dla siebie oraz szkoły. Niech dobrze rosną 🌱.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za dobrą zabawę.

Do zobaczenia za rok.