🚲 Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w Starogardzie Gdańskim

JESTEŚMY NAJLEPSI W POWIECIE STAROGARDZKIM:-)

GRUPA 1   Drużynowo 2 miejsce!!!!
w składzie:
Joanna Tempska klasa 4B
Wioleta Marchewicz klasa 5A
Cyprian Leda klasa 5A
Tymoteusz Tuszyński klasa 5A

GRUPA 2  Drużynowo 1 miejsce!!!
w składzie:
Wiktoria Olszynka klasa 6A
Jan Zuchniak klasa 7A
Igor Jagodziński klasa 7A
Julka Wentowska klasa 6A – zawodnik rezerwowy

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzmy powodzenia na etapie wojewódzkim!

Grupa Motylki dba o naszą Planetę🌍

Grupa Motylki z oddziału przedszkolnego wraz z Rodzicami i opiekunami w Lipinkach Szlacheckich kolejny raz włączyła się do akcji Sprzątamy dla Polski. Mamy nadzieję, że to nauczy dzieci i też da do myślenia dorosłym jak dbać i szanować naszą Planetę 🌍

Zamocowaliśmy też napisy w lesie LAS TO NIE MIEJSCE NA ŚMIECI, TU SPACERUJĄ DZIECI i ZAKAZ ŚMIECENIA

Wizyta gości z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Małe pieski🐕 i małe kotki🐈 to jak cudowne maskotki lecz to nie zabawka, która może się nam znudzić. Aby bardziej przybliżyć ten temat przedszkolakom, zaprosiliśmy do naszego przedszkola gości z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wraz z psem🐕 z oddziału w Starogardzie Gdańskim. Wspaniała atrakcja i ciekawe spotkanie. W ciepły i bardzo przystępny sposób pani Izabela opowiadała jak ważna jest odpowiedzialność za nasze zwierzęta. Dzieci uczyły się też jak w razie agresji bronić się przed dzikim zwierzęciem i jak tego unikać. Podziękowaliśmy piękną laurką, a każde dziecko dostało naklejkę „Przyjaciel zwierząt” i kolorowankę „Jak dbać o psa”.