Lektury zawsze pod ręką! 60-dniowy darmowy dostęp w Empik Go

Drodzy Rodzice,

Uczniowie i Nauczyciele,

w imieniu Empik przypominam, że jeszcze do najbliższego wtorku (14 kwietnia) można aktywować kod gwarantujący 60-dniowy darmowy dostęp do 13 tysięcy ebooków i audiobooków w Empik Go. Wśród nich w tej wirtualnej bibliotece znajdziecie większość lektur obowiązkowych i uzupełniających dla klas szkoły podstawowej w formie książek elektronicznych oraz w formie książek do słuchania a także dodatkowe opracowania jako podcasty z cyklu „Ale co chodzi?”, które ułatwią zrozumienie wątpliwych kwestii i będą nieocenioną pomocą przy nauce.

Aby uzyskać dostęp do tej bazy i lektur, wystarczy wygenerować kod aktywujący usługę Empik Premium na stronie: https://www.empik.com/czas-w-domu, a następnie postępować według instrukcji. Kolejny krok to pobranie na smartfon, tablet bądź czytnik ebooków Inkbook aplikacji Empik Go. Dzięki niej będzie można przeglądać całą ofertę (sekcja „dostępne w Empik Premium”) i czytać ebooki oraz słuchać audiobooki w dowolnym momencie. To bardzo proste!

Empik oraz ja mamy nadzieję, że ta inicjatywa spotka się z ich dużym zainteresowaniem jako ta, która wychodzi naprzeciw aktualnym wyzwaniom i potrzebom w całym procesie edukacji. To ważne, by w okresie zamknięcia szkół każdy uczeń mógł korzystać z biblioteki bez ograniczeń.

Ponadto każdy przedszkolak bawiąc się w domu może słuchać czytanej książeczki… to zapewne pozwoli rodzicom i starszemu rodzeństwu na chwilę wytchnienia w czasach domowej izolacji:-)

 

Warto skorzystać, polecam.
Małgorzata Siemieńska